GeriKelebek Paramparça 60. Bölüm fragmanında şoke eden olay! - İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paramparça 60. Bölüm fragmanında şoke eden olay! - İzle

Paramparça 60. Bölüm fragmanında şoke eden olay! - İzle

Star TV'nin fenomen dizisi Paramparça 60. Bölüm fragmanıyla nefesleri kesiyor. Dilara ile Harun'u arabada gizlice gözetleyen Candan, sinirlerine hakim olamayıp Harun'a çarpıyor. Cansu ve Deniz arasındaki buzlar eriyecek mi? Paramparça son bölüm ve yeni bölüm hakkındaki tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Paramparça yeni bölümüyle bomba gibi geliyor. Harun, Dilarayı ölümden kurtarıyor. Dilara ise Harun'un canını onun için tehlikeye atması sonrası büyük bir duyguyla doluyor. Bebeğini görmek isteyen Harun amacına ulaşabilecek mi? Detaylarda...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Deniz geçmişiyle şoka uğruyor!

Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. Annesinin ölümünden Rahmi Bey’i sorumlu tutan Deniz, hesap sormak için yalıya gider ve bu süreçte annesinin geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Cihan ise Hazal’ın kötülüklerini daha fazla alttan almamaya karar verir. Demir’e bakıcı olarak yalıya gelen Sevinç artık, Hazal’ın suç ortağıdır.

Harun, bebeğin doğumunu öğreniyor!

Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğuna emindir. Maide Hanım, vakıf bahanesiyle yalıya gider ve bebeğe ait bir eşyayı gizlice alır. Dilara’dan bir şans daha istemeye kararlı olan Harun, Dilara ile yüz yüze gelmenin bir yolunu bulur ancak, Candan bu buluşmaya izin vermeyecektir. 

PARAMPARÇA 60. BÖLÜM FRAGMANI

Paramparça son bölüm izlemek için tıklayın!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle