GeriKelebek Papa’yı istifa ettiren Mars mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Papa’yı istifa ettiren Mars mı?

Teslim olma ve bırakabilme Mars’ın Balık burcunda olduğu zamanlar ortaya çıkar. Astroloji haritasına göre Papa’nın bu dönemde istifa etmesi tesadüf olmayabilir.

Dürtüsel hareketlerimizi, adım atma ve risk alma cesaretimizi Mars’a borçluyuz. Mars bir süredir spiritüel konuları ve dinleri anlatan Balık burcunda. Bu konum, başkasına zarar vermekten çekinerek, zararı kendine verme eğilimini de gösterir. İntihar ettiği düşünülen Marylin Monroe ve kulağını kesen Van Gogh, doğduklarında Mars Balık burcundaydı. 16 Nisan 1927 sabaha karşı 04.15’te Almanya’nın Marktl şehrinde doğan Papa XVI. Benedict doğum haritası, yükselen burç dahil olmak üzere yoğun Balık burcu etkisindedir. Şimdi gökyüzünde Mars’ın ve Merkür’ün Balık burcunda olması, bırakabilme ve kendini feda etme özelliklerini harekete geçirmiş görünüyor. XVI. Benedict’in resmi olarak görevini bırakacağı 28 Şubat 2013 tarihinde, tam altı gezegen de Balık burcunda olacaktır.

ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN ANLAMI

18 Mart 1915 sabahı yaşanan Çanakkale Zaferi, Türkiye Cumhuriyeti’nin doğması için kendini feda eden Türk askeri ile her zaman hafızamızdadır. Zafer sabahı Mars, Kiron, Jüpiter ve Güneş Balık burcunda dizilmişti. Olaya bir de Anzak’lar tarafından bakalım. Anzak askerlerinin ülkelerinden kopup gelerek, kendilerini hiç bilmedikleri topraklarda, pek anlamadıkları bir misyon uğruna feda etmeleri de Balık burcunun kadersel etkiler altında kalan tarafını vurgular.
XVI. Benedict’i uğurlarken, gelecek ay gerçekleşecek Bahar Ekinoksu ile birlikte yeni papayı da bekleyebiliriz. Paskalya kutlamalarının da gerçekleştiği mart ayında, gezegenler Koç burcuna doğru ilerlerken yeni başlangıçlar ortaya çıkacaktır. Zodyak’ın ilk burcu olan Koç zamanı, yenilikler zamanıdır.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle