GeriKelebek Oyunun Oyunu'na görkemli gala
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oyunun Oyunu'na görkemli gala

Oyunun Oyunu'na görkemli gala
refid:7728842 ilişkili resim dosyası

"Oyunun Oyunu" adlı tiyatro oyununun galası önceki gece Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Oyunun Oyununa görkemli gala

İngiliz yazar Michael Frayn'ın sahnelendiği birçok ülkede büyük ilgi gören "Oyunun Oyunu" adlı tiyatro oyununun galası önceki gece Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yapıldı. Yasemin Yalçın, İlyas İlbey, Şebnem Dönmez, Kerem Atabeyoğlu, Serhat Tutumluer, Gülen Karaman, Volkan Severcan, Alp Kırşan ve Evren Kardeş gibi zengin bir oyuncu kadrosunun rol aldığı oyunun galasına birçok ünlü isim katıldı. Demet Akbağ, Didem İnselel, Pelin Körmükçü, Doğa Rutkay, Sümer Ezgü, Asuman Dabak, Ayşen Guruda, Halit Kıvanç, Ebru Cündübeyoğlu, Emine - Emre Kınay ve Füsun Önal gibi ünlü isimlerin yer aldığı görkemli galada, uzun bir aradan sonra sahnelere dönen Yasemin Yalçın'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Şu sıralar televizyonda yer almak istemediğini belirten Yalçın, gazetecilerin Ali Poyrazoğlu ve Levent Kırca arasında yaşanan tartışmayla ilgili sorularına şu yanıtı verdi: "Levent Kırca bu işin duayenidir ve başarılı bir isimdir. Ona yapılan hakaret tüm komedyenlere ve de bana yapılmıştır." Yalçın bir gazetecinin "Cem Yılmaz'ı nasıl buluyorsunuz?" sorusuna da yorumda bulundu. Cem Yılmaz'ın espri anlayışını beğendiğini belirten usta tiyatrocu, "Onu herkes gibi bende seviyorum. Ona buradan şu nasihatte bulunacağım: Cem dersini iyi çalış. Sen iyisin ama daha iyi olman gerekir. Unutma meyve veren ağaç taşlanır" dedi.

Yeni saç modeliyle dikkatleri çeken Demet Akbağ, "Bu benim yağmur saçım. Hemen takıp çıkartıyorum. Sorun yok. Evde bunun gibi birkaç tane daha var" dedi.

Oyunun Oyununa görkemli gala

Yönetmenliğini Mehmet Ergen'in üstlendiği "Oyunun Oyunu", sezon boyunca cuma, cumartesi ve pazar günleri BKM'de sahnelenecek.

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle