GeriKelebek ORTALIĞI KARIŞTIRAN TWİTTER MESAJI
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  15
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

ORTALIĞI KARIŞTIRAN TWİTTER MESAJI

ORTALIĞI KARIŞTIRAN TWİTTER MESAJI
refid:18938521 ilişkili resim dosyası

Bir twitter kullanıcısı, Defne Samyeli’yi Sadettin Saran ile feribotta görüp sayfasında yazdı. Birlikte görüldüklerini doğrulayan Samyeli ve Saran, aşk iddiasını ise yalanladı.

Sosyal paylaşım sitesi twitter’da bir kullanıcı, ünlü sunucu Defne Samyeli’ni işadamı Saadettin Saran ile birlikte gördüğünü yazdı.

İşte o mesaj:

“Sadettin Saran ile Defne Samyeli birlikte Bursa’ya gidiyor. Hafta sonu kaçamağı. Yeni bomba bir Aşk:) Hülya bu duruma ne der? Defne’nin annesi de yanında. Sadettin’in kızı da var. Aile saadeti:) Feribotla Yalova’ya geçtiler..”

Bu mesaj bir anda magazin dünyasında bomba gibi düştü. Aşk iddiasına Defne Samyeli “Bu gibi konuları konuşmayı yanlış buluyorum. İnsanlara artık inanamıyorum. Yani böyle konularda görüş bildirmeyi bile gereksiz buluyorum. Ben böyle konuşmam da. Çünkü konuştuğunuz takdirde nasıl malzeme olunduğunu da biliyorum. Bunu konuşmayı yanlış buluyorum” dedi. Saran ise uçankuş.com’a yaptığı açıklamada “Olacak şey değil feribotta karşılaştık hepsi bu, daha fazla bir şey söylemeye bile gerek yok” dedi.

 

 

 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle