GeriKelebek Ortadoğu’yu sallıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ortadoğu’yu sallıyor

Ortadoğu’yu sallıyor
refid:20004410 ilişkili resim dosyası

Murat Yıldırım’ın yakında ekrana gelecek yeni dizisi “Suskunlar”, Ortadoğu ülkelerinde şimdiden konuşulmaya başladı.

Başrolünde oynadığı “Asi” ve “Aşk ve Ceza” dizileriyle Ortadoğu, Balkanlar ve Kuzey Afrika ülkelerinde ünlenen Murat Yıldırım, yeni dizisi “Suskunlar” ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. “Suskunlar”, henüz Türkiye’de ekrana gelmeden, Yıldırım’ın dizilerinin yayınlandığı ülkelerde büyük merak uyandırdı.

Genç oyuncunun hayranları, dizinin teaser’larını kendi dillerine çevirip internette paylaşmaya başladı. Ayrıca televizyon kanalları, “Suskunlar”ı yayınlamaları için mail yağmuruna tutuldu.
PULITZER’Lİ
GAZETECİ
SETE GELDİ
Yıllarca New York Times’ta, şu sıralar ise en önemli haber ajanslarından Reuters’te çalışan Pulitzer ödüllü gazeteci David Rohde, özellikle Ortadoğu’daki şöhretiyle dikkatini çeken Murat Yıldırım’la görüşmek için Türkiye’ye geldi. Türk dizilerinin Ortadoğu’daki başarısını araştıran Rohde, ünlü oyuncuyla yeni dizisinin setinde buluşup röportaj yaptı.

HAYRANLARI TÜRKÇE ÖĞRENİYOR
Murat Yıldırım, Ortadoğu, Balkanlar ve Kuzey Afrika ülkelerinde geniş bir hayran kitlesine sahip. Hayranları arasında onu ziyaret etmek isteyen ve bu nedenle Türkçe öğrenmeye çalışanlar da var. Şu sıralar Balkanlar’daki bir grup hayranı, Yıldırım’ın doğum gününde Türkiye’ye gelmek için internet üzerinden program yapıyor.

 

 

 

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle