GeriKelebek On numara
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

On numara

Kaya siyasete atılacak

Kaya Çilingiroğlu, siyasete atılmak için fırsat kolluyor. Çilingiroğlu, bu niyetini ‘AKP’den siyasete atılacağım. Oyumu AKP’ye verdim, yüzümü kara çıkartmadılar. Eşime hem sağ, hem de sol partilerden teklifler geliyor. Ama sanatçı sanatçılığını bilmeli. Sanatçının siyasette yeri olmamalı. Ben sanatçı değilim ve siyasete AKP’den atılmayı düşünüyorum’ sözleriyle açıkça dile getirdi.

Galibiyeti kutladı

Fenerbahçe’nin eski file bekçisi Oğuz Dağlaroğlu, şimdi İstanbulspor kalesini koruyor. Bir süredir manken Eylem Şenkal’la aşk yaşayan Dağlaroğlu, geçtiğimiz cumartesi Elazığspor’u 3-1 yendikleri maçın sonrasında da galibiyeti yeni sevgilisiyle Reina’da kutladı. Üniversiteli sevgilisi ve bir kız arkadaşıyla geç vakitlere kadar eğlenen futbolcu, bu galibiyetle takımı ligde kalma ihtimali yükselince rahatladı ve kendini İstanbul gecelerine bıraktı.

Söylentilere cevap

Klassis’in sahibi Ahmet Hamoğlu’nun, kendinden yaşça küçük eşi Dilek Hanım’dan boşanacağı yönündeki söylentiler son zamanlarda kulaktan kulağa hızla yayılmıştı. İkili geçtiğimiz hafta sonu bu dedikoduları yalanlamak için Günay restorana gitti.

Maksim yolu göründü

Paşabahçe mağazalarının el yapımı camlardaki bahar koleksiyonu ‘Cam Ustası 2004’ konsepti, Esma Sultan Yalısı’nda tanıtıldı. Gecenin konukları arasında Bülent Ersoy da vardı. Birçok sanatçının aksine korumasız gezmeyi tercih eden ve ‘Benim korumamı sizler görmüyorsunuz. Güzel Allah’ım var, ondan iyi koruma mı olur’ diyen Ersoy, Muazzez Abacı ile birlikte Maksim’de çıkacağı haberlerinin sorulması üzerine şaşırdı. ‘Nereden öğreniyorsunuz? Bu çok yeni bir konu, daha evet demedim’ diyen sanatçı, hocası Alaattin Yavaşça’nın masasına geldiğinde ise heyecanını gizlemedi: ‘Hocamın yanındayım ve şu an çok heyecanlıyım. Öğrencilik yıllarım aklıma geldi...’

Kaçalım abi!

İstanbul Film Festivali’nin Beyoğlu Emek Sineması’nda yapılan açılış gecesinde onur ödülüne layık görülen Müjde Ar’ın, ‘Onur ödülleri bana artık yaşladığımı hatırlatıyor. Bazıları sinemayı bırakmam gerektiğini de düşünebilir ama hiçbir yere gitmeye niyetim yok’ sözleri gülüşmelere neden oldu. Ödül töreni sırasında Tarık Akan’la yan yana gelen Okan Bayülgen, kendilerini görüntülemek isteyen gazetecilere ‘Ben bu resimde yer almamalıyım. Tarık Akan’ın boyuna baksanıza’ deyip kaçarcasına uzaklaşırken Akan ve Ar kahkahalarla güldü.

Güzelin panik anı

Tuğba Karaca, önceki gece Derya Umut’la Club Türk’teydi... Birlikte fotoğraflarının çekildiğini fark edince yüzünü saklamaya çalışan Karaca, ‘Derya en yakın arkadaşımın sevgilisi. Biliyorsunuz benim de bir ilişkim var. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum’ diye açıklama yaptı.

Veda gecesi

Petek Dinçöz, geçtiğimiz gün Maksim’de son programını yaparak gazino programını noktaladı. Dinçöz’ün veda gecesinde taktığı küpeler, duyduğum kadarıyla Nükhet Duru’nun tasarımıymış. Genç assolistle ortak modacıları Nur Yerlitaş’ın atölyesinde karşılaşan Nükhet Duru, onun diktirdiği sahne kostümünü görünce ‘Sana buna uygun çok güzel bir küpe yapabilirim’ demiş ve bu küpeleri hazırlayıp Dinçöz’e armağan etmiş.

Altı gündür Kenan’da

T uğçe Kazaz, altı gündür bir süre önce yollarını ayırdığı KenanDoğulu’nun evinde kalıyor. Doğulu’ya yakın kaynaklar, Kazaz’ın hayatını bir düzene sokması için ünlü popçunun onu eve aldığını, akıl verdiğini, yanlış yapmaması için uyardığını söylüyor. Doğulu da eski günlerin hatrına, Kazaz’ı dinlemeye karar vermiş. Altı gün önce gözüyaşlı halde kapısına gelen Kazaz’ı içeri alan Doğulu’nun, önce genç mankene yüz vermediği ama daha sonra yumuşadığı söyleniyor. Şimdi ikili, Doğulu’nun Boğaz gören Kanlıca’daki evinde birbirlerini yeniden keşfetmeye çalışıyor. Son bir haftadır çeşitli dedikodularla gündeme gelen Kazaz, böylece güvenli bir limana sığındı. Bakalım sonu nereye varacak?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle