GeriKelebek ÖLEN ARKADAŞLARINI BÖYLE ANDILAR
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

ÖLEN ARKADAŞLARINI BÖYLE ANDILAR

ÖLEN ARKADAŞLARINI BÖYLE ANDILAR
refid:21559196-spot ilişkili resim dosyası

İngiltere’de trafik kazasında kaybettikleri 21 yaşındaki arkadaşlarını anmak isteyen 24 kadın, Playboy’u geride bırakacak bir fikre imza attı.

Herefordshire kontluğunun Pencombe köyünde yaşayan ve av meraklısı olan Warr’un acısını unutamayan arkadaşları, çekimlerde plastik çizmeler, avcı tüfekleri, viski kadehleri ve çanta kayışları kullanmaya karar verince ortaya ilginç görüntüler çıktı. 

Yaşları 18 ile 40 arasında olan kadınların modellik yaptığı çekimler Warr’un hayranlarından Zoe Hooper’ın fikriyle başladı. Warr’un “gerçek bir baştan çıkarıcı” olduğunu belirten Hooper, kendisinin küçük kızlardan yaşlı kadınlara kadar herkesin sevgilisi olduğunu ifade etti.

Richard’ın kadınlarla olan diyaloğunda “kendine özgü yaklaşımı” ile çevresinde ün yaptığını belirten Hooper “Bunun yanı sıra doğa sporlarına, avcılığa ve içkiye olan sevgisiyle tanınırdı. Kendisini ve sevdiği aktiviteleri özellikle kadın unsurunu bir arada toplayacak bir fikrin peşindeydik” diye konuştu.

Kasım ayını ilk haftasında çıkması planlanan takvimin satışından elde edilecek gelir ise Midlans Hava Ambulansı kurumuna bağışlanacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle