GeriKelebek Emre Sertkaya O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu oldu! - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Emre Sertkaya O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu oldu! - izle

Emre Sertkaya O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu oldu! - izle

O Ses Türkiye şampiyonu Emre Sertkaya oldu. Milyonlarca seyircinin merak ettiği 'O Ses Türkiye şampiyonu kim olacak?'' büyük final canlı yayınında belli oldu. Birbirinden muhteşem 4 yarışmacının ses performanslarını son defa gösterdikleri O Ses Türkiye'de Aziz Kiraz ise ikinci oldu.

O Ses Türkiye finalinde hem izleyenlerin hem de jüri üyelerinin merak ettikleri 'O Ses Türkiye birincisi kim olacak?', 'O Ses Türkiye Ödülü 2016'yı kim kazanacak?' soruları nihayet yanıt buldu.

O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu kim oldu?

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ EMRE SERTKAYA!

O Ses Türkiye 2016 yılı şampiyonu Emre Sertkaya oldu. Hadise 5. sezonda da şampiyonluk göremezken yüzünde buruk bir ifade kaldı.

O Ses Türkiye büyük finaline Murat Boz'un dışında tüm jüri üyeleri yarışmacılarını taşıdı. Saat 20:00'dan itibaren canlı olarak ekrana gelen O Ses Türkiye final gecesinde SMS oylaması sonuçları açıklandığında ilk şoku Ebru Gündeş yaşadı.

TANKURT MANAS ELENDİ, EBRU GÜNDEŞ O SES TÜRKİYE YARIŞINA VEDA ETTİ!

O Ses Türkiye finalinde hayallerine veda eden ilk isim Tankurt Manas oldu. Tankurt, Ebru Gündeş'in takımında bulunuyordu. Hal böyle olunca Ebru Gündeş de O Ses Türkiye yarışına veda eden jüri üyesi oldu.

İKİNCİ ELENEN TÜRKAN KÜRŞAD OLDU!

O Ses Türkiye finalinde ikinci performansların ardından yaşanan elemede bu kez Hakan ve Gökhan'ın takımından Türkan Kürşad elendi. Hadise'nin yarışmacısı Aziz Kiraz ile Gökhan ve Hakan'ın takımından Emre Sertkaya birincilik adayları olarak kaldı.

Finale Kalan İsimler…

Çeyrek finalde kazanan yarışmacılar, O Ses Türkiye’ nin 1 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan yarı final bölümünde tekrar yarıştılar. Yarışmacılar birbirinden etkileyiciydi. Performansların ardından yapılan oylamada finale kalan isimler belli oldu.

Final yarışmacıları; Hakan ve Gökhan’ ın takımından Türkan Kürşad, Ebru Gündeş’ in takımından Tankurt Manas, Gökhan ve Hakan’ ın takımından Emre Sertkaya ve Hadise’ nin takımından Aziz Kiraz. Bu dört isim programın bu akşam yayınlanan finalinde yarıştılar.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTİ - TÜRKAN KÜRŞAD KİMDİR?

Emre Sertkaya O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu oldu - izle

Hakan ve Gökhan'ın takımından finale çıkan yarışmacı Türkan Kürşad, O Ses Türkiye yarışmasına KKTC'den katıldı. Yetenek Sizsiniz yarışmasına da katılan Türkan bu yarışmada finale kadar çıkmıştı. Türkan Kürşad 16 yaşında olmasına rağmen muhteşem bir sese sahip ve birinciliğin en güçlü adayları arasında.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTİ - TANKURT MANAS KİMDİR?

Emre Sertkaya O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu oldu - izle

Tankurt, Ebru Gündeş'in takımında yarışıyor ve rap tarzında şarkılar söylüyor. O Ses Türkiye'nin önceki bölümlerinde Hadise'nin elediği Tankurt'u Ebru Gündeş kapmıştı.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTİ - EMRE SERTKAYA KİMDİR?

Emre Sertkaya O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu oldu - izle

Sıradığı yorumu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Emre Sertkaya, Gökhan ve Hakan'ın takımında yer alıyor. Yarı finalde elenen Busegül'ün sevgilisi olan Emre, O Ses Türkiye birinciliğinin en güçlü adaylarından.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTİ - AZİZ KİRAZ KİMDİR?

Emre Sertkaya O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu oldu - izle

Aziz Kiraz, O Ses Türkiye'de 5 yıldır jüri üyeliği yapan ve birinciliği bir türlü elde edemeyen Hadise'nin finaldeki tek adayı. Hadise'nin şampiyonluk hayallerini yeniden yeşerten Aziz bakalım bu yıl Hadise'yi birinciliğe ulaştırabilir.

Hadise, gözyaşlarına boğuldu…

O Ses Türkiye’ de 5 yıldır hiç şampiyon olamayan Hadise, yarışmacısı Aziz’ in finale kalması karşısında çok duygulandı. Mutluluktan göz yaşlarına hakim olamadı. Aziz Kiraz ise: “Hiç beklemiyordum, emin olabilirsiniz. Ama çok mutluyum. Beni destekleyen herkese, o kadar teşekkür ederim ki.. Yarın da beraber olacağız inşallah. Final de inşallah çok güzel geçecek. Allah hayırlısını versin. Çok teşekkür ederim” diyerek oy verenlere teşekkür etti. Aziz konuşurken Hadise hala daha mutluluk göz yaşları dökmeye devam ediyordu.

Emre Sertkaya O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu oldu - izle

Murat Boz Finalde Yoktu…

Hadise ile 5 yıldır şampiyon olamadığı için sürekli şakalaşan Murat Boz, yarı finale tek yarışmacı ile girmişti. Yarışmacısının yarı finalde elenmesinin ardından Murat Boz’ da finale veda etmiş oldu.

O Ses Türkiye 2016 ödülü ne?

Her sene olduğu gibi bu yılda birinciye albüm yapılacak. Salı günü yapılacak olan final sonrası yarışmayı birinci tamamlayan kişi albüm ve son model bir otomobilin sahibi olacak.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle