GeriKelebek O insanla neden tekrar birlikte olayım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

O insanla neden tekrar birlikte olayım

O insanla neden tekrar birlikte olayım

Gülşen, ayrıldığı eski sevgilisi Erol Köse ile Londra’da el ele dolaşırken görüldüğü iddialarına ateş püskürdü.

GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI

Gülşen, olaylı bir şekilde ayrıldığı eski sevgilisi Erol Köse ile Londra’da el ele dolaşırken görüldüğü iddialarına ateş püskürdü. Ünlü şarkıcı, tepkisini “Böyle bir haber neden belgesiz ve fotoğrafsız yayınlanır? Çünkü yalan. ‘Pişmanım’ deme gereği bile duymadığım bir insanla neden tekrar birlikte olayım” sözleriyle dile getirdi.

Londra’ya yerleştiğiniz haberleri doğru mu?
- Kesinlikle hayır. Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Ben bu ülkenin vatandaşıyım. Kendi topraklarında yaşamayı ve burada müzik yapmayı seven bir insanım. Sadece müzikal eğitimimi tamamlamak için Londra’da bulunuyorum. Burada konservatuvar eğitimi almış olsam da kişisel gelişimin çok önemli olduğunu düşündüğüm ve yalnız kalıp müzik adına bir şeyler yapmak istediğim için Londra’ya gittim. Orası, sanatsal anlamda kendimi geliştirmem için çok uygun bir şehir.

Gitmenizin nedeni biraz da burada yaşadıklarınızdan sıkılış olmanız olabilir mi?

- “Çok sıkıldım ve gittim” gibi bir durum söz konusu değil. Ben en kötü zamanlarda bile mutlu olmaya çalışan bir insanım. Tek amacım mutlu olmak, başka şeyler değil. Hayatımda çok değer verdiğim insanlar var, onlarla beraber olmak yeter bana. Gidişim bir kaçış gibi yansıtılıyor ama öyle değil. Tabii ki insanın kafasını dinlemek istediği zamanlar olabilir, ama benim Londra’ya gitmemin nedeni bu değil...

YALNIZLIĞI ÇOK ÖZLEMİŞİM

Hayatınızda biri var mı?

- Hayır, yok. Şu anda yalnızlığın, özgürlüğün, arkadaşlarımla vakit geçirebilmenin, istediğim zaman istediğim yere gidebilmenin güzelliğini yaşıyorum. Bunu çok özlemişim ve gerçekten ihtiyacım varmış. Doya doya tadını çıkarıyorum. Ben yalnızlığı çok korkunç bir şey zannederdim ama meğer çok eğlenceliymiş. Şu anda kendimle olmaktan çok mutluyum.

Şu anda yeni albümünüz üzerinde çalışıyorsunuz. Yeni bir albümün yanı sıra yeni bir aşk da girebilir mi hayatınıza?

- Projelerim arasında bu yok. Şu anda yalnız olmaktan çok memnunum. İstediğim zaman, istediğim yerdeyim. Aşık olabileceğim bir insan çıkarsa karşıma, neden olmasın?

Albüm çalışmalarınız nasıl gidiyor peki, ne zaman dinleyeceğiz yeni şarkılarınızı?

- Albümüm Allah nasip ederse 2009 yılı bitmeden müzik marketlerdeki yerini alacak. Şu an çok hızlı bir çalışma içerisindeyim. Beste ve söz çalışmalarım devam ediyor. Ozan Çolakoğlu ile birlikte çalışıyoruz. O, tanıdığım en yetenekli müzisyenlerden biri. Çok doğru bir isimle çalışıyorum ve hayranlarıma yepyeni, dopdolu bir albümün yolda olduğunu söyleyebilirim.

Oldukça iddialısınız...

- İnsan kendisiyle ilgili iyi şeyler söyleyemiyor, çünkü çok komik oluyor. Ama albümüm çıktığında beğenileceğini düşünüyorum. Bir de çok sıkı çalıştığımı söyleyebilirim.

İsim belli oldu mu?
- Hayır, şu anda belli değil. Yeni bir şarkı yazabilir, albüme onun ismini verebilirim. Bu yüzden genelde son ana kadar belli olmuyor.

YENİ ALBÜMÜMLE SIKI GELİYORUM


Albüm çıkarmayalı uzun bir süre oldu. Hayranlarınız sizi özlemiş olmalı...

- Hayranlarım özellikle kendi yazdığım eserleri heyecanla bekliyor. Çok uzun bir ara oldu ama bu arada Sibel Can’ın albümünde söz ve müziği bana ait “Başı Bağlı” adlı bir parça vardı. Hayranlarım bir nebze de olsa benden bir ses, bir nefes duyabildiler. Emir’e de bir şarkı hediye ettim. Şimdi sıra benim albümümde. Yine aşka, hayata ait duyguları barındıran bir albüm olacak. Sıkı geliyorum, onu söyleyebilirim.

İmajınızda bir değişiklik olacak mı?

- Ben değişikliği çok severim. Trendleri takip ederim. Çok ilgilendiğim bir konu olduğu için iki, üç yıl sonrasında olabilecekleri hissederim. Bu yüzden değişiklikler yapabilirim.

Bu uzun ayrılıktan sonra sevenlerinize vermek istediğiniz bir mesaj var mı?

- Onlar bir şey söylemediğimde bile beni anlıyorlar. Türk halkının sağduyusuna çok güveniyorum. İyi ve kötüyü çok iyi ayırıyorlar. Benim ağzımdan duymadan, hakkımda çıkan haberlere inanmamalarını istiyorum.

REHA BEYDEN SELAMIMI ESİRGEMEM

Geçtiğimiz gün bir tören-de eski sevgiliniz Reha Muhtar ile sohbet ediyordunuz. Nasıl aranız?
- Herkesin hayatında birçok şey oluyor. Zaman içerisinde bunlar yerini başka şeylere bırakıyor. Ama benim hayatımda olan şeyler sanki 100 yıl geçse de unutulmayacakmış gibi. Benimle ilgili konular sürekli gündeme geliyor. Geçmişte birlikte olduğumuz insanlarla karşılaştığımız yerlerde selamlaşmamız kadar doğal bir şey olamaz. Bu çok insanca bir durum. Reha Bey, saygı duyulacak bir insan. Benim için her zaman öyle oldu, bundan sonra da öyle olacaktır. Selamımı esirgeyeceğim biri değil.

VİCDANSIZLIK

? Erol Köse ile Londra’da el ele dolaşırken görüldüğünüz şeklinde haberler çıktı. Neler söyleyeceksiniz?
- Bu tamamen vicdansızlık! Neden bana sorup doğru düzgün haber yapmıyorlar? Bu tür duyumlar olabilir, haber yapmadan önce bana sormaları gerekirdi. Beni yalan yanlış yere karalıyorlar. Müzik eğitimim için Londra’da kendimi parçalıyorum, geliyorum, şaşkınlık içerisinde bu yalan haberleri okuyorum. Neden böyle bir haber belgesiz ve fotoğrafsız yayınlanır? Çünkü yalan. Ben bu tür bir ilişkiyi neden yaşayayım ki? “Pişmanım” deme gereği bile duymadığım bir insanla neden tekrar birlikte olayım? Hayatımda şu anda kimse yok, dostlarım ve arkadaşlarımla birlikteyim, çok da mutluyum. Bu tür haberler beni alçaltmaz, aksine yükseltir. Hayranlarım beni tanıyor, bunlara inanmaları da mümkün değil. Onlar bu haberler karşısında sadece gülüyorlar.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle