GeriKelebek O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında Efsun'un hayatını değiştirecek karar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında Efsun'un hayatını değiştirecek karar

O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında Efsun'un hayatını değiştirecek karar

O Hayat Benim'in şoke eden 91.bölüm fragmanı yayınlandı. Ateş ne Eyüp’ün intihar ettiğine ne de geride bıraktığı mektupta yazılanlara inanmaz, Efsun’un reklam kampanyası devam ederken, beklenmedik bir müşteri, Efsun’un hayatını değiştirecektir. İşte O Hayat Benim 91.bölüm fragmanı...

O Hayat Benim bu hafta bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yeni yayınlanacak bölümünde şoke eden gelişmeler yaşanacak. . Kenan türlü numarayla kendini her şeyden sıyırmaya çalışsa da Ateş’i durdurmak artık mümkün değildir. Ve Kenan’ı ölüme doğru iter Ateş! İşte O Hayat Benim'de bu hafta yaşanacaklar.

O HAYAT BENİM 91. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ateş ne Eyüp’ün intihar ettiğine ne de geride bıraktığı mektupta yazılanlara inanmaz! Bu tezgahın arkasında Kenan’ın olduğuna emindir. Ama bunu ispatlamak kolay olmayacaktır. Kenan türlü numarayla kendini her şeyden sıyırmaya çalışsa da Ateş’i durdurmak artık mümkün değildir. Ve Kenan’ı ölüme doğru iter Ateş! Ganimet’in gidişi sonrasında Zeynep mankenliği bırakmaya kararlıdır. Efsun, tam da butik işinden para kazanmaya başlamışken, Zeynep’in çekip gitmesine izin vermez. Zeynep ise hayatını mahveden insanlardan kendi intikamını almak için bir plan yapar... L’Efsun’un reklam kampanyası devam ederken, beklenmedik bir müşteri, Efsun’un hayatını değiştirmek üzeredir. Efsun’u sonsuza kadar kaybetmekten korkan Bahar ve Arda, onu bu yeni yoldan döndürmeye çalışır. Ama Efsun kararını vermiştir artık! O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar 20.15'de FOX'ta.
O HAYAT BENİM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
90. son bölümü yayınlanan O Hayat Benim' de Kenan emri vermiş, adamlarını Bahar’la Ateş’i öldürmeleri için Atahan Otel’e göndermiştir.
 Kenan’ın sağ kolu Eyüp adım adım balayı odasına yaklaşırken, bu korkunç plana engel olabilecek tek bir kişi vardır. Bahar ve Ateş’in hayatını kurtarmak için çok geç kalınmadıysa tabii... Kenan farkında olmadan Hülya’nın ve hatta Müge’nin bile canını tehlikeye attığı bir olaylar zincirini tetiklemiştir. Ve birileri feda edilmeden bu sayfa kapanmayacaktır! Efsun’un işleriyse tam havlu atmak üzereyken dönmeye başlar. L’Efsun’un başarısı, Efsun’la Arda’yı iyice yakınlaştıracak, birbirlerini tanıdıkça aralarındaki bağ da kuvvetlenecektir. Zeynep de gitgide ünlenmektedir. Fakat etrafında dönmeye başlayan magazin basını, Kısmet Mahallesi’nde sinirleri tel gibi gerer. Cemal, Zeynep’i kaybettikçe daha da hırslanmakta ve karanlık bir yola doğru sürüklemektedir.
Boğaz’ın karanlık suları Ganimet ve Sultan’ı yutmuş, iki annenin çatışması sadece kendilerini değil, ailelerini de bir felaketin eşiğine getirmiştir. Efsun’la Arda’nın öpüştüğünü gören Hülya ise öfkesini dizginleyemiyordur artık. Hem Atahanların konağı hem de Kısmetsiz Mahallesi savaş alanına dönmüşken, defilede yaşanan olaylar da L’Efsun için beklenen sonuçları vermez. Yeni bir atağa ihtiyacı vardır Efsun’un. Ve Zeynep de bu oyunun merkezinde yer almaktadır. Zeynep’le arası açılan Cemal ise Müge’nin şoförü olarak konağa adımını atmıştır. Atahanların arasındaki tek yeni yüz o değildir. Cemre de Mehmet Emir’in yakınına, konağa kadar girmenin anahtarını bulmuştur. Herkesi karşı karşıya getiren ise Ateş’le Bahar’ın ani bir kararla, bu kez kimsenin engellemesine fırsat tanımadan evlenmeye karar vermeleri olur.
 
 
O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında Efsunun hayatını değiştirecek karar
OYUNCULAR
KEREMCEM (ATEŞ)
Başarılı bir avukat. İş dünyasının önemli isimlerinden Mehmet Emir Atahan’ın sağ kolu. Ateş göründüğü gibi biri değil aslında. Kalbinin derinliklerinde sakladığı bir sırrı var. Atahan ailesiyle ilişki kurmasının sebebi de bu sırra dayanıyor.
EZGİ ARASOĞLU (BAHAR)
21 yaşında dünya güzeli bir kız. İncelikli, samimi, iyi niyetli. İnsanları mutlu etmekten hoşlanıyor. Bahar aslında Mehmet Emir Atahan’ın kızı. Ne annesi Hasret’i, ne de gerçek babası Mehmet Emir’i tanıyor. Dedesi Yusuf’un doğar doğmaz emanet ettiği Nuran ve İlyas’la birlikte yaşıyor. Nuran’ı annesi, İlyas’ı da babası biliyor. Bir de ailenin öz kızı Efsun var tabi aynı çatı altında… Kendine ait hayatın ancak kıyısında kalabiliyor Bahar. Hayatını çalan kız kardeşi Efsun ve üvey annesi Nuran yüzünden…
CEREN MORAY (EFSUN)
21 yaşında. Hoş, dikkat çekici bir kız. Oldukça da havalı. Hırslı ve oldukça bencil bir kız Efsun. Gerektiğinde rakibini yok etmekten çekinmeyecek kadar da gözü kara. Rahat bir hayata kavuşmak istiyor. Bunu da parayla yapabileceğini biliyor. Söz konusu Bahar’ın hayatını elinden almak olunca da vicdan azabı çekmiyor, Efsun. Sebebi belli. Bahar’ın parada pulda gözü yok. Ona tepsi içinde sunsalar o elinin tersiyle iter hepsini. Oysa Efsun zenginliğe, ihtişama, parıltıya bayılıyor.
İCLAL AYDIN (HASRET)
Bahar’ın gerçek annesi... Mersin’li bir toprak ağası olan Yusuf’un tek evladı. İstanbul’da üniversite kazandığında Yusuf herkesin sözüne karşı çıkıp, “Ben kızıma güveniyorum” diyerek İstanbul’a göndermiş Hasret’i. Hasret de babasının yüzünü kara çıkarmamış ilk yıl. Ama sonra Mehmet Emir’le tanışmış ve birbirlerine aşık olmuşlar.Hasret güzel, ayakları yere basan, cesur, öz güveni yüksek ve gururlu bir kadın... Hayata karşı kaldırdığı bütün kalkanları önce Efsun sonra da Mehmet Emir karşısında iniyor bir bir. Sıcak, insana huzur veren bir ses tonu var. Ancak cümleleri, düşüncelerini hiçbir yanlış anlamaya fırsat vermeyecek kadar keskin. Dinlerken insanın gözlerinin içine bakıyor; ruhunu okumak istercesine. Bir tek Mehmet Emir’in gözlerinin içine bakamıyor uzun uzun; kalbini ele vermekten korktuğu için o da... Tavırları sakin ama ağırkanlı
OYA BAŞAR (SULTAN)
Nuran'ın ablası Sultan, elli yaş civarında, sert görünümlü bir kadın. Yüzüne bakıldığında gençliğinde de ne kadar güzel olduğunu anlamak hiç de zor değil. Şimdi de hâlâ havalı ve alımlı ama yüzünde hep bir kırgınlık, hep bir öfke var. Bu öfkenin sebebi de acılarla, hayal kırıklığıyla, mücadeleyle geçmiş koskoca bir hayat.
MEHMET EMİR ATAHAN (SİNAN ALBAYRAK)
45 yaşında. Hoş bir adam. İyi niyetli, sabırlı ve disiplinli. Aile şirketini başarıyla yönetiyor. Efsun’un Mehmet Emir için anlamı büyük. Mehmet Emir hem kaybettiği aşkından bir iz bulduğu için seviniyor, hem de kendi kanından evladının sevgisini tadacağı için heyecanlanıyor. Gerçek kızının Bahar olduğunu bilmeden.
 DİZİNİN EFSUN'U CEREN MORAY KİMDİR?
O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında Efsunun hayatını değiştirecek karar

Sizin hikâyeniz nerede başladı?
-Diyarbakırlıyım. İstanbul’da büyüdüm.
Mutlu bir çocuk muydunuz?
Ergenliğim korkunçtu. İçe dönüktüm. Anne-babam çalışıyordu. Tek çocuktum. Her şeyi tek başıma halletmem gerekiyordu. O dünyayı bulurken daha melankolik oldum.
Kürt olmanın zorluklarını yaşadınız mı?
Evet. İlkokulda “Nerelisin” diye sorduklarında direkt annemin memleketi Kastamonu’yu söylerdim. Diyarbakır demezdim. Bir kere söyledim. O bakışlar çok rahatsız ediciydi.
Bu ne kadar sürdü?
Liseye kadar devam etti. Sonra insanların bakışını umursamamaya başladım. “Saçma olan onların bakışı, benim durumum değil” diye bakmaya başladım.
Siyasete çok kafa yorduğunuzu duydum...
Evet siyasetle aram iyidir. Dört saat boş vaktim varsa yarım saatinde mutlaka haberlere bakarım.
Geleceğe dair umutlu musunuz?
Elimden geleni yapıyorum ama bir yanda yarın ne yapacağımı konuşacağım güzel insanlar var, bir yanda elektrik kesilirse akıllı telefonunu şarj edememekle tehdit edilen ve buna üzülen bir nesil...
Bu ülkede kadın olmak zor mu?
Kadın yok ki. Herkes erkekleşti. Geçenlerde mahallemde genç bir çift gördüm. Çocuk kızı tartaklıyor. Sonra saçından tuttu kafasını yere vuracak. Çıktım pencereden “Yeter polis çağıracağım” dedim. Kız bana dönüp “Sen içeri gir, ne karışıyorsun?” dedi. Yani kadınlarda erkek bakış açısını müthiş bir kabullenme var.
Efsun karakteriyle Türkçeye yeni kelimeler kattınız... Bunlar senaristin mi sizin mi eseriniz?
Ben buluyorum.
Nedir bu lafların anlamları?
‘Beybiliboy’, canım ben İngilizce de konuşabiliyorum demek. ‘Beybisi’, sen benim bebeğim olamazsın sadece beybisi olabilirsin gibisinden üstten bir sesleniş. ‘Hareketleri kes’iyse insanları aşağılamak için kullanıyor. ‘Tramvay’, travma anlamında. ‘Bono petey’ hoşça kal demek.
Efsun sizce de biraz ‘apaçi’ değil mi?
Büyük apaçi. Hatta trol.
Siz de o kadar avam mısınız?
Hayır ama etrafımızda her sınıftan o kadar çok Efsun var ki. Beni takip eden bazı ünlüler “Efsun’a bayılıyoruz” diyor ama onlardan biri de aslında Efsun gibi. Bu yüzden karakteri yaratırken hiç zorlanmıyorum.
Abartılı oynadığınız eleştirilerine ne diyorsun?
Doğrudur. Efsun hiçbir özelliği olmayan tembel bir kız. Bu yüzden fark edilmek için bağırıyor. Ben de karakteri bağırtıyorum.
Dizi setinizle ilgili dedikodular bitmiyor... En son başrol oyuncularından Ceren Bozoğlu diziden ayrıldı. Sebebi ne?
Sabır tuhaf bir şey. Yarın ben, bir sonraki gün diğeri ayrılabilir. Bunları konuşmak aile içindeki mahrem bir şeyi anlatmak gibi geliyor. Ben partnerimi çok özlüyorum. Bana çok şey kattı.
Günümüzde başrolde modeller ya da güzellik yarışmalarını kazananlar var. Bu duruma bozuluyor musunuz?
Aslında güzelliğin altını çizerek diyet ürünü, spor salonu, jean, lens, kuaför satıyorlar. Yalnız günümüzde insanlar o kusursuz güzelliği sahiplenmiyor. Mesela benim gibi Angelina Jolie’yi antipatik bulan bir sürü insan tanıyorum. Kusursuzluğun bir karşılığı yok.
Sizi ‘güzel değil ama seksi’ diye tanımlıyorlar...
Ben zaten kariyerimde hiç güzellikten yürümedim. Seksi sıfatına gelirsek kendimi seksi de bulmuyorum. Ama sanırım o ‘persona’ dedikleri şey var.
Seks konuşmaya utanır mısın?
Asla ama gerek var mı?
Hayatın gerçeği değil mi?
Evet hayatın içinde ama bence gizli şeyler daha kıymetli.
Canlandırdığınız Efsun kendini istemeyen bir adamın peşinden ısrarla gidiyor. Sizin de öyle hırslarınız var mı?
Hayır. Efsun yalanla dolanla bunu yapıyor. Ben âşıksam doğrudan söylerim. Biraz denge problemim var ama iyi bir sevgiliyim.
Erkek arkadaşınız oyuncu mu?
Hayır. Konyak tadımcısı. Fransız. Barcelona’da bir gece kulübünde tanıştık. Peşimden buraya geldi. Şimdi birimiz oraya birimiz buraya gidip geliyoruz.
Fransız bir adam ‘O Hayat Benim’ izlediğinde ne diyor?
Bana Robert De Niro diyor.
 
 
 
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle