GeriKelebek Nişan haberini öğrenince neler söyledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nişan haberini öğrenince neler söyledi

Nişan haberini öğrenince neler söyledi
refid:18984755 ilişkili resim dosyası

Önceki gece Cihangir'de görüntülenen Rafet El Roman eski eşinin nişanlandığı haberini öğrenince; "Darısı başıma" dedi.

"NİŞANLANDIĞINI SİZDEN DUYUYORUM"

Geçtiğimiz gün Rafet El Roman’ın eski eşi Tuğba Altıntop Ankara’da nişanlanmıştı. Rafet El Roman nişan haberi için şunları söyledi; "Ben zaten kendisine her zaman söylüyordum. Sana değer veren, seni mutlu edebilecek, ciddi düşünen birisi girerse hayatına ben mutlu olurum dedim. 10 yıl oldu zaten artık zamanı geldi diye düşünüyorum darısı benim başıma."

"BİZ FAZLA GÖRÜŞMÜYORUZ"  

Geçtiğimiz yaz aylarında birlikte görüntülenen çiftin yeniden barışacağı yönünde çıkan haberlerin ardından ani bir kararla nişanlanan Tuğba Altıntop çocuklarının babası Rafet El Roman’a haber vermeden nişan yapmış, ünlü sanatçı El Roman "Bana haber vermedi zaten kendisiyle fazla görüşmüyoruz bir tek çocukların aracılığı ile nadir olarak konuşuruz onun dışında görüşmemiz olmaz. Gerçekten sevindim, Allah mutlu mesut etsin mutlu olsun" dedi.

"ÖNCE KENDİLERİ BİR TANIŞSINLAR"

Tuğba Altıntop sürpriz nişanın ardından nişanlısı Lvent Dörter’i Rafet’le tanıştırmak istiyorum şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Bu konu üzerine ünlü şarkıcı şöyle konuştu, "Önce kendileri tanışsınlar, birbirlerine alışsınlar ileriki dönemlerde biz de tanışırız." (Ayakligazete.com)

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle