GeriKelebek Neydiler, ne oldular
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Neydiler, ne oldular

Sadece saçlarda uygulanan farklı bir model arayışı, bambaşka bir görüntü yaratmaya yetiyor. Gösteri dünyasının ünlü isimleri de zaman zaman büyük değişiklikler yapmaktan çekinmiyor.

Büyük değişim

Önce çok ünlü bir şarkıcıydı. Sonra çok başarılı bir sinema yıldızı oldu. Dış görünüşünü sık sık değiştirmekten hoşlanan Madonna, son olarak da saçlarını siyaha boyattı. Bu büyük değişim, Madonna'nın hayranlarını şaşırttı.

Kısa

saçla olgunlaştı

Otuz yaşındaki ünlü şarkıcı Celine Dion, 1996 yılında Atlanta Müzik Festivali’nde ödül kazandığı zaman uzun saçları ve kalın kaşlarıyla dikkat çekiyordu. ‘‘Titanic’’ filminde seslendirdiği şarkısıyla ününü pekiştiren sanatçı, saçlarını kısacık kestirdi ve kaşlarını inceltti. Böylece olgun bir kadın havasına büründü.

Hanımefendi gibi

Julia Roberts, 1990 yılında ‘‘Özel Kadın’’ filmiyle sinema dünyasında büyük üne kavuştu. Açık kumral saçları iri dalgalar halinde omuzlarını örtüyordu. Otuz bir yaşındaki yıldız, biraz da bu saç modeliyle dikkat çekti. Ama o da kendini yenileme isteğine kapıldı ve bu yıl saçlarının rengini açtırıp, kısa kestirdi. Yeni saç modeliyle Julia Roberts bambaşka bir kadın kişiliğine büründü.

Cesur güzel

Demi Moore sinema dünyasının en cesur kadınlarından biri. Aklına eseni yapmaktan çekinmiyor. Her türlü kurala meydan okur. Demi Moore, ona seksi bir görünüş kazandıran uzun saçlarını kısacık kestirerek yeni bir cesaret örneği sergiledi. Kısa saçları onun yepyeni bir kişilik kazanmasını sağladı.

On yaş gençleşti

Kendinden küçük ve üstelik yakışıklılığıyla ün yapmış bir erkekle evlenmek Melanie Griffith'in dış görünüşünü değiştirmesine neden oldu. Kırk bir yaşındaki yıldız, kısa saçlarıyla olgun bir kadın görünümündeydi. Ama saçlarını uzatıp düz bırakınca, en az on yaş gençleşti.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle