GeriKelebek Nereye gitmeli
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nereye gitmeli

Gezinet yenilendi

İnternetteki gezi rehberi gezinet yenilendi. Gezmek isteyenlere yeni alternatifler sunan site ayrıca Bonus Card kullanıcılarına Türkiye’nin dört yanındaki anlaşmalı otellerde gezinet üzerinden yapılan rezervasyonlarda peşin fiyatına 3/6 taksit imkanı sunuyor. www.gezinet.com.tr

Kağıt biletsiz uçuşa bir tık

Miles&Miles elektronik iç hat ödül biletleri artık sanal dünyadan alınabiliyor. Türk Hava Yolları’nın www.thy.com.tr adresinden tamamlanacak işlemler ile Miles&Miles ödül bileti sahipleri ellerinde kağıt bilet olmadan doğrudan check- in kontuarına müraacat ederek uçabilecekler.

Atlas káşifleri bakir topraklara gidiyor

Atlas Dergisi’nin Fest Travel ile birlikte oluşturduğu Atlas Keşif Kulübü 15 - 24 Ekim arasında Libya keşfine çıkıyor. Türkiye’den organize tur düzenlenmeyen Libya’da Atlas Kaşifleri için özel bir program uygulanacak. Belirlenen bölgelerde çadır kurarak konaklayacak olan gezginler bakir topraklara ayak basmakla kalmayıp efsanevi Fizan Bölgesi’ne de gidecek. Atlas’ın bu gezisinde kaşiflere derginin fotoğrafçısı Cüneyt Oğuztüzün ve editör Kemal Tayfur da eşlik edecek.

Beş Yıldızlı Elmas’ı aldı

Bodrum The Marmara Oteli American Academy of Hospitality Sciences tarafından en seçkin otellere verilen 5 Star Diamond Award (Beş Yıldızlı Elmas) ödülünü aldı. Otele ödülü, 8 Eylül’de İstanbul Esma Sultan Yalısı’nda yapılan törenle verildi.

Sağlıklı tatil için

Kuşadası’nın Davutlar Beldesi’ndeki Samson Dağları eteğinde kurulu sağlık oteli Natur-Med, uluslararası kür merkezi standartlarındaki doğal tedavi ve kaplıca kür merkeziyle konuklarını bekliyor. Avrupa Kaplıcalar Birliği’nin tanıdığı merkez, kaplıca tedavilerini bilimsel doğal tedavi uygulamasıyla birleştiriyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle