GeriKelebek Naomi ile ortak noktamız...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Naomi ile ortak noktamız...

Naomi ile ortak noktamız...

Naomi ile ortak noktamız...

Astropalavrologlar...

Ama diğer bazı uzmanlar da, “herşey önce barışçıl başlayabilir, ancak yıl ortasından itibaren bir sürü sorun başlayabilir. Çin ve Japon arasında ilişkiler bozulabilir, Ortadoğu’da ciddi bir deprem yaşanabilir (biz Ortadoğu sayılır mıyız yahu?) ve dünya çapında ilaç sıkıntısı çıkabililir” diye uyarıyorlarmış.

Peki <ı>bu ‘uzmanlar’ kimmiş?Fenşuiciler...

Hakikaten balatayı sıyırmaya başladık...

*

Bu arada, ‘haber’ meşhur köpeklerden de bir iki örnek vermiş:

ABD Başkanı George W.Bush, babası George Bush, eski ABD Başkanı Bill Clinton, Naomi Campbell, Mariah Carey, Cher, Jose Careras, Madonna, Steven Spielberg, Donald Trump, Jennifer Lopez. (Bush’ların köpek olduğunu biliyordum da Naomi Campbell ve Mariah Carey ile ‘kardeş’ olduğumuzu yeni öğrendim!)

Bu arada, meşhur olmasada da benim çok yakından tanıdığım bir köpek de ... benim.

Bakın Naomi (ne güzel bir dişi köpektir namıssıs!) ile ortak meziyetlerimiz nelermiş:

Sadık, güvenilir, inatçı, becerikli, samimi ve verici (ana!) imişiz.Ama ortak kusurlarımız da ‘daatsız’ :

Başkalarının işine karışmak, kötümserlik, şüphecilik, huysuzluk...Bu arada, köpek yılında aşk ateşi harlanır, evlilik eğilimi artarmış ki... benim için bu biraz geç kalmış bir uyarı. (J)

/images/100/0x0/5679286cf018fb0a48b71056
Naomi ile ben , nisan ve mayıs aylarında sindirim sistemi sorunları yaşayabilirmişiz... Bunu da fenşuici söylüyor zahir!Son bir uyarı var ki, Serdar Devrim okurlarını yakından ilgilendirir:“Sadakat ve hayırseverlik köpek yılının karakteristik özellikleri arasında sıralanırken bu yılda doğan kişilerde aniden paranoya ve inatçılığın da başgösterebileceği uyarısı yapılıyor.”Allah sizlere sabır versin!

<ı>Not: Hürriyetim bir anket yapıyor ‘arka sayfa güzelini siz seçin’ diye. Hababam Naomi’ye oy veriyorum ama... Vanessa Hessler adlı kız almış başını gidiyor. Allah için o da pek de genç ve güzel!

<ımg>


Yorumları Göster
Yorumları Gizle