GeriKelebek Mustafa Sandal’a Cem Yılmaz bıyığı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mustafa Sandal’a Cem Yılmaz bıyığı

Cem Yılmaz’ın reklamlarındaki tiplemesi, Mustafa Sandal’a da ilham kaynağı oldu. Sandal, önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni reklam filminde kaytan bıyıklarıyla gözükecek.

CEM Yılmaz’ın üçkağıtçı girişimci modeli, karakter olarak değilse de görünüm olarak diğer reklamlara ilham kaynağı oldu. Muhabbet Kart’ın yeni yıldızı Mustafa Sandal, Yılmaz’ın Doritos reklamlarındaki kaytan bıyıklı halini anımsatan bir imajla kamera karşısına geçti. Reklam filminde bir İtalyan’ı canlandıran Sandal, önceki gün Ceylan Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla filmin tanıtımını yaptı. Bu serinin giderek komikleşeceğini, sonraki bölümlerde farklı karakterlere bürüneceğini söyleyen Sandal, ‘Bu reklam filminin senaryolarını ben yazdım. Üçünün senaryosu hazır. Diğer bölümlerde Hintli, Rus ve Fransız olacağım’ dedi. Ünlü sanatçı, basın mensuplarının ‘Cem Yılmaz’a rakip mi oldunuz’ sorusuna ise şöyle yanıt verdi: ‘Benim için önce müzik geliyor. Bu kendi açımdan tamamen ekstra bir şey. Cem Yılmaz ise bence bir üstat, kolay kolay bir Cem Yılmaz daha gelmez. Öyle bir mantık yürütmedik’ diye yanıt verdi.

Muhabbet Kart’ın önceki reklamlarında rol alan Tarkan’la aynı projede buluşup buluşamayacağı sorulan Mustafa Sandal, ezeli rakibi ile böyle bir işbirliğine girmeyeceğinin de sinyalini verdi: ‘Böyle bir projenin gelebileceğini, böyle bir teklifin gerçeğe dönüşeceğini zannetmiyorum. Proje düşünce bazında mantıklı gelmiyor bana. Zorla rekabete sokacaksınız. Bu reklam kimseyle rekabet derdinde değil.’

Yorumları Göster
Yorumları Gizle