GeriKelebek Murat Boz: Ben Aslı’yı 4 saat değil 10 saat de beklerim!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Murat Boz: Ben Aslı’yı 4 saat değil 10 saat de beklerim!

Murat Boz: Ben Aslı’yı 4 saat değil 10 saat de beklerim!

Şu sıralar aşkları ile gündeme oturan Murat Boz sevgilisi Aslı Enver’i dizi setinde 4 saat beklemesi hakkında çıkan haberler ile ilgili “Ben Aslı’yı 4 saat değil 10 saat de beklerim.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde aşklarını sosyal medya hesapları üzerinden ilan eden Murat Boz ve Aslı Enver'in aşkı, medya gündeminden düşmüyor. Büyük ve tutkulu bir aşk yaşayan Boz ve Enver çifti, aşklarını doyasıya yaşıyor.

Aşıklar, geçen akşam tiyatro çıkışında habercilerin objektiflerine takıldılar. Görüntülenmeleri ile birlikte kısa süreli bir panik hali yaşayan çift, habercilerin sorularını yanıtladılar.

Murat Boz, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Aslı Enver'i sette 4 saat beklemişti. Murat Boz, bu haber ile ilgili “Ben Aslı'yı 4 saat değil 10 saat de beklerim.” dedi. Boz'un bu sözleri çiftin arasında oldukça şiddetli bir aşk olduğunu kanıtlar nitelikte.

Murat Boz: Ben Aslı’yı 4 saat değil 10 saat de beklerim

Murat Boz kimdir?

Murat Boz, 7 Mart 1980 yılında Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. Burada ilk ve orta eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. İstanbul Bilgi Üniversitesi'ni kazanıp mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde eğitimine devam etti. Bu yıllarda Tarkan başta olmak üzere bir çok ünlü isme vokallik yaptı. 2006 yılında ilk singlesini çıkardı. Başarılı giden müzik hayatında bir çok ödül aldı. Bunun yanı sıra bazı filmlerde de rol aldı. Son olarak Kardeşim filminde rol aldı. Aynı zamanda O Ses Türkiye'de de jüri üyeliği yaptı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle