GeriKelebek Münir Özkul taburcu oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Münir Özkul taburcu oldu

Münir Özkul taburcu oldu
refid:12351268 ilişkili resim dosyası

Hababam Sınıfı’nın ‘Mahmut Hoca’sı tiplemesiyle gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Münir Özkul, bu sabah tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Münir Özkul taburcu oldu

Hababam Sınıfı’nın ‘Mahmut Hoca’sı tiplemesiyle gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Münir Özkul, bu sabah tedavi gördüğü Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nden taburcu oldu. Solunum yetmezliği şikayetiyle hastaneye kaldırılan 86 yaşındaki ünlü sanatçı, bir süre solunum cihazına bağlı olarak yoğun bakımda servisinde tutulmuştu.

Münir Özkul’un sağlık durumuyla ilgili bilgi veren doktoru Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Selvi, “Münir Bey, hastaneye getirildiğinde derhal yoğun bakıma almıştık. Solunum cihazına bağlı olarak tedavisine başladık. Hızla iyileşme dönemine girdi. Yoğun bakımdan çıktıktan sonra bir süre daha kontrol altında tuttuk. Yaklaşık 20 günü aşan bir tedavinin ardından iyileştiğini söyleyebiliriz. Kendisini dün itibariyle taburcu ettik. Evinde bol bol istirahat ederek zaman geçirmesini tavsiye ettik. Sürekli gözetimimiz altında olacak” diye konuştu.
 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle