GeriKelebek Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - İzle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - İzle

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - İzle

Muhteşem Yüzyıl Kösem, Perşembe akşamı heyecanlı bir bölümle izleyenlerinin karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde yıllar sonrasına gidildi. Diziye yeni katılan karakterle birlikte farklı bir bölüme imza atıldı. Dizinin hayranları şimdi merakla Muhteşem Yüzyıl Kösem 22.yeni bölüm fragmanını bekliyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümü oldukça heyecanlı gelişmelerle sona ermişti. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölümde neler yaşanacak? İzleyiciler Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölüm fragmanı merakla beklerken, yeni bölüm tanıtımı henüz yayınlanadı. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin son bölümü hakkında detaylar ve kısa özeti

Kösem’in yönetiminde sarayda yepyeni bir düzen kuruluyor. Safiye Sultan, Kösem’in iktidarına son vermek için saraya çok özel bir cariye gönderiyor. Şehzade Osman ile Şehzade Mehmed arasında yeni bir rekabet başlıyor. Şehzade Mustafa yıllar sonra kafesten dışarı çıkıyor! Ancak haremdeki ilk gecesinde öyle bir olay yaşanıyor ki Halime ve Dilruba şok oluyor! Halime, oğlunun hastalığına şahit olurken, Dilruba kardeşini kurtarabilmek için büyük bir risk alıyor ve hiç tanımadığı biriyle suç ortaklığı yapmak zorunda kalıyor. Hümaşah ile İskender arasındaki kuvvetli bağ şüpheleri üzerlerine çekiyor. İskender’in kayıp şehzade olduğunu Ahmed’e çok yakın bir isim öğreniyor! İskender’in sırrı tehlikeye mi giriyor? Sultan Ahmed her şeyden habersiz iktidarını taçlandırmanın hayallerini kurarken, büyük bir tehlike onu bekliyor! 


Yıllar geçmiş, haremde Kösem’in iktidarında yeni bir düzen kurulmuştur. Bir yandan imparatorluğun görkemi ve ihtişamı Sultanahmet Camii ile taçlanırken, diğer yandan şehzadelerin büyümesi ile hanedan yeni iktidar savaşlarına gebedir.
Safiye Sultan ise Kösem’in iktidarını bitirmek için çevresini dört bir yandan kuşatmaya çalışır.. Sultan Ahmed için hususi olarak yetiştirilmiş güzel ve alımlı bir cariye saraya girer. Ancak bu kız sıradan bir cariye değildir. Geçmişinde sarayla olan bağı haremde tüm dengeleri alt üst edecektir.
Safiye Sultan, oğlu İskender’i tahta çıkarmak için tehlikeli bir hamle yaparken, İskender’in kayıp şehzade olduğunu öyle biri öğrenir ki sır tehlikeye girmek üzeredir.

Şehzade Mustafa ise yıllar sonra ilk kez kafesten çıkar. Hareme alışmakta güçlük çeken Mustafa, ilk gecesi felaketle sonuçlanır. Mustafa’nın akıl sağlığının yerinde olmadığını gören Halime ve Dilruba, Mustafa’yı korumak için büyük bir suç işlerler..
Sultan Ahmed, Kösem’le ve çocuklarıyla birlikte mutlu, huzurlu bir aile kurmuş, iktidarını sağlam temellere oturtmuştur. Ancak bu mutlu tablo bozulmak üzeredir.. Muhteşem Yüzyıl Kösem, nefesleri kesecek yeni bölümüyle Star’da..

 MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 21.BÖLÜM İZLE

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı - İzle

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle