GeriKelebek Muhteşem bir diziyle döndük
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhteşem bir diziyle döndük

Muhteşem bir diziyle döndük
refid:10148191 ilişkili resim dosyası

Özcan Deniz ile Meltem Cumbul, birlikte oynadıkları "Aşk Yakar" dizisinin ilk bölümünü yine birlikte izledi.

DİZİDEN FOTOĞRAFLAR

Uzun bir süredir dizi veya filmde rol almayan Özcan Deniz ile Meltem Cumbul, birlikte oynadıkları "Aşk Yakar" dizisinin ilk bölümünü yine birlikte izledi.
1,5 yıldır ekrandan uzak kalan Özcan Deniz ile 3,5 yıldır kamera karşısına geçmeyen Meltem Cumbul, birlikte oynadıkları "Aşk Yakar" adlı diziden bir hayli umutlu. Önceki akşam Develi Restaurant'ta dizi ekibiyle birlikte ilk bölümü izleyen Deniz ile Cumbul, iddialı konuştu. İlk bölümün ardından partneri Meltem Cumbul'a sarılarak tebrik eden Özcan Deniz, “Bir bucuk yıldır, kamera karşısına geçmemiştim. Çok iyi bir ekip ile çok iyi bir projeyi getirdiler,

Muhteşem bir diziyle döndük

bende severek ve isteyerek oynadım. Umarım beğenilir" dedi.
Üç bucuk yıldır kamera karşısına geçmeyen Meltem Cumbul ise, “Üç bucuk yıldır, hiçbir filmde ve dizide oynamadım. Çok iyi bir proje idi, ekipde mükemmeldi, bende kabul ettim. .Bizler, elimizden geleni yaptık.Umarın beğenilir” dedi. Bundan sonra bir projesinin olmadığını söyleyen Meltem Cumbul, “Bu dizi,. Benim için çok önemli. Şimdilik hiçbir projem yok, bu dizi ile ilgileniyorum” diyerek duygularını dile getirdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle