GeriKelebek Moral tatili
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Moral tatili

Moral tatili
refid:3998624 ilişkili resim dosyası

Bir süre önce bebeklerini kaybeden Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi çifti, moral tatiline çıktı. Bir hafta baş başa tatil yapacak olan ikili şu sıralar Asos’ta dinleniyor.

Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi, bir süre önce bebek heyecanıyla sevinmiş, ancak çiftin bu mutluluğu kısa sürmüştü. 3.5 aylık hamile olan Aşkın Nur Yengi, cinsiyet öğrenmek için gittiği doktorunda, bebeğinin karnında öldüğünü öğrenmiş, büyük bir üzüntü yaşamıştı. Bu üzücü haber, Aşkın Nur Yengi kadar babalık heyecanı yaşayan Haluk Bilginer’i de sarsmıştı. Yengi ve Bilginer, dinlenmek amacıyla baş başa tatile çıktı.

YENİ ALBÜME BAŞLADI

Önce Şile-Ağva’da bir süre dinlenen ikili, daha sonra Asos’a geçti. Bir hafta tatil yapacak olan ünlü çift, Bilginer’in İzmir’de yaşayan ailesini de ziyaret edecek. Haluk Bilginer’le birlikteliğinden sonra sahne ve albüm çalışmalarına ara veren Aşkın Nur Yengi, yeni albüm için hazırlıklara başladı. Emre Plak’ın sahibi Hüseyin Emre ile anlaşan Yengi, beste arayışlarını sürdürüyor. Her zaman Bülent Özdemir ve Sezen Aksu’yla çalışan ünlü yorumcu, bu albümde de yine bu iki ünlü ismin bestelerine yer verecek. Ünlü şarkıcının bu arada genç müzisyenlerin de bestelerini dinlemeye başladığı söylendi. Yengi yeni kasedini 2007’de çıkaracak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle