GeriKelebek Meryem Uzerli beğenmeyince rolü Cansu Dere kaptı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meryem Uzerli beğenmeyince rolü Cansu Dere kaptı!

Meryem Uzerli beğenmeyince rolü Cansu Dere kaptı!
refid:29696761-spot ilişkili resim dosyası

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile üne kavuşan Meryem Uzerli'nin beğenmeyip oynamayı reddettiği senaryoyu Cansu Dere kabul etti. İşte detaylar...

Geçtiğimiz yılMeryem Uzerli için 5 senarist birden senaryo yazmış, sonunda Deniz Akçay’ın yazdığı hikayede karar kılınmıştı. Mart ayında başlaması planlanan dizi, aralık ayında ani bir kararla eylül ayına ertelendi.

Uçankuş'ta yer alan habere göre, Deniz Akçay’ın yazdığı projeden vazgeçildi ve Pınar – Kerem Deren çiftiyle el sıkışıldı. Deniz Akçay, Ay Yapım’da Kara Para Aşk dizisini yöneten eşi Ahmet Katuksuz’un desteğiyle yazılan senaryoyu değerlendirmek istedi.

CANSU DERE KABUL ETTİ

Ay Yapım’ın patronu Kerem Çatay, senaryoyu aldı ve Cansu Dere’ye okuttu. Muhteşem Yüzyıl dizisinden beri setlere ara veren Cansu Dere projeyi beğendi ve oynamaya karar verdi.

Şimdi Meryem Uzerli’nin beğenmediği projede Cansu Dere oynayacak ve şu günlerde Dere’nin partnerini canlandıracak jön aranıyor.

MERYEM UZERLİ NASIL ÜNLÜ OLDU?

CANSU DERE AŞK İDDİALARINA NE DEDİ?

İlgili videolar:

MERYEM UZERLİ'DEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR

Meryem Uzerli, geçmişinde hiç bir şeyden pişmanlık duymadığını söyledi. Uzerli, "Ben artık hiçbir şeyden korkmuyorum. Lara'ya bir şey olmasın yeter. Bu sonsuz bir sevgi" dedi.

CANSU DERE'DEN ORYANTAL ŞOV

Muhteşem Yüzyıl dizisine Firuze Hatun karakteriyle diziye katılan Cansu Dere'nin oryantal dansı çok konuşulmuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle