GeriKelebek Merve'nin ilk sevgilisiyim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Merve'nin ilk sevgilisiyim

Merve'nin ilk sevgilisiyim
refid:12156155 ilişkili resim dosyası

“Hayat Bilgisi”, “Doktorlar”, “Avanak Kuzenler” ve “Çılgın Dersane” yapımlarından tanıdığımız Paşhan Yılmazel, “Rina” adlı yeni bir filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Genç oyuncu, sevgilisi Merve Sevi ile kamera karşısına geçtiği bu yeni filmi ve ilişkisi hakkında samimi açıklamalar yaptı.

MERVE SEVİ FOTOĞRAFLARI

Yeni filminiz “Rina”yla başlayalım. Bu proje teklifi nasıl  geldi size?                   

- Filmin yönetmeni ve senaristi Şenol Sönmez’le daha önce “Doktorlar” dizisinde çalışmıştık. Bu yüzden teklife olumlu baktım. Senaryoyu okuyunca da yüzümde çok güzel ve aptal bir gülümseme oluştu. Cast da çok iyiydi, bu filmde çok büyük ustalarla çalışıyoruz.
                
Nasıl bir rolü canlandıracaksınız?            
 
- Ömer Hayyam’dan esinlenerek yaratılmış Ömer adlı bir karakteri canlandırıyorum. Ömer, sürekli şarap içen, aynı zamanda hayatını iyi şarap üretebilmeye adamış, çıplak ayaklarıyla şarap ezen, kendine iki metrekarelik bağında hayat kurmuş bir adam. Hayali, şaraplarını Fransa’ya satmak. Bir de hayatında hiç aşık olmamış. Bir adada yaşıyor ve doğal hayat içinde kendince çok mutlu.

Filmde sevgiliniz Merve Sevi de rol alıyor. Onunla “Doktorlar” dizisinde tanıştınız, değil mi?                        

- Hayır. Herkes öyle zannediyor ama öyle değil. Biz tanıştığımızda Merve daha 17 yaşındaydı. Merve’nin ilk sevgilisi de benim, bunu kimse bilmez. Bizim ilişkimiz bundan dört yıl öncesine dayanıyor.
                 
Peki o dönemde neden ayrıldınız ve nasıl tekrar bir araya geldiniz?

- O sıralar ikimiz de çok küçüktük, bu yüzden ilişkiden pek bir şey anlamadık. Zaten altı ay sürdü ve ayrıldık. Dört yıl sonra aynı projede bir araya geldik, birbirimize bir şans daha verme kararı aldık. O zamanlar sorunlarımızı konuşarak halledemiyorduk. Çok komik şeylerden kavga ediyorduk. Şimdiyse sorunlarımızı konuşabiliyoruz, bu çok önemli bir şey. 4,5 aydır beraberiz. Şimdilik her şey yolunda.

Ailelerinizin ilişkinizden  haberi var mı?

- Var tabii. Merve’nin annesini çok eskiden beri tanırım, o da benimkini tanır. Ben ilk kez birisiyle böyle bir frekans yakalıyorum. Benim için büyük bir şans.

İleriye dönük planlarınız var mı?              

- Bizim için şu anda işimiz ön planda. Bu ilişki böyle devam ederse, ileride evlilik olabilir. Ama ben, “Evleneyim de, sonrasına bakarız” şeklinde düşünmem. O kararı alıp evlenirsem, hayat boyu sürsün isterim. O yüzden şimdilik evlilik için erken, ama ileride neden olmasın...

Filmde Merve Sevi ile iki sevgiliyi mi canlandıracaksınız?

- Hayır. Merve benim en yakın arkadaşımın sevgilisini oynuyor.

Kıskanç bir sevgili misiniz?

- Biraz maçoluk vardır ruhumda. Sonuçta ben varoş bir kültürde yetiştim. Her Türk erkeği gibi kıskancımdır. Kız kıza dışarı çıktığında ya da mini etek giydiğinde kıskanırım ama şimdiye kadar bir kıskançlık krizim olmadı.

Adamı koynuna alan benim            

Merve Sevi, Paşhan Yılmazel için şunları söyledi: “Paşhan’la güzel bir ilişkimiz var ama işim her şeyden önce gelir. Ben onu sette sevgilim olarak değil rol arkadaşım olarak görüyorum. Odamıza çıktığımızda ise o benim sevgilim.”

Daha önce bir röportajında “Sarışın erkek seviyorum, renkli gözlü, uzun boylu olacak, kesinlikle küpe takmayacak” diyen Sevi, “Paşhan Yılmazel’e baktığımızda bu zevkinizin değiştiğini görüyoruz” yorumumuza şu yanıtı verdi: “Ben öyle bir şey söylemedim. Bugüne kadarki bütün sevgililerim küpeliydi ayrıca. Zaten insanların ne düşündüğü ya da basının beni nasıl yazdığı zerre kadar umurumda değil. Hem zaten adamı koynuna alan benim, sarışınmış, esmermiş kime ne!”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle