GeriKelebek Meltem Cumbul boşandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meltem Cumbul boşandı

Meltem Cumbul boşandı
refid:24657743-spot ilişkili resim dosyası

Meltem Cumbul, geçtiğimiz yılın ağustos ayında sürpriz bir kararla evlendiği kendisinden 12 yaş küçük turizmci Alican Özbaş’tan anlaşmalı olarak boşandı. Cumbul, duruşmanın ardından görüntülenmemek için adliyenin kalorifer dairesinden kaçtı.

DÜN Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Meltem Cumbul avukatı Songül Uslu’yla, Alican Özbaş da avukatı İlker Esmer’le katıldı. Yaklaşık 20 dakika süren duruşmada, her iki taraf da fikren ve ruhen anlaşamadıklarını, karşılıklı olarak boşanmak için anlaşmaya vardıklarını söyledi. Taraflar ayrıca, aralarında yaptıkları protokol gereği birbirlerinden herhangi bir tazminat ve nafaka talebinde bulunmadı. Gizlilik kararı nedeniyle kapalı yapılan duruşmada hakim, çiftin boşanmasına karar verdi. Özbaş duruşmanın ardından ön kapıdan çıkarken, gazetecilere görüntü vermek istemeyen Cumbul ise binanın kalorifer dairesinin kapısında kendisini bekleyen taksiye binerek adliyeden ayrıldı.

Muhteşem Yüzyıl’da oynayacak

Meltem Cumbul, yeni sezonda “Muhteşem Yüzyıl”ın kadrosuna katılıyor. Ünlü oyuncu, dizide Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi, Kara Ahmed Paşa’nın eşi Fatma Hatun’u canlandıracak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle