GeriKelebek Mazhar’ın şovları yüzünden bitiyoruz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mazhar’ın şovları yüzünden bitiyoruz

Mazhar’ın şovları yüzünden bitiyoruz
refid:4963315 ilişkili resim dosyası

Müzik dünyasının sevilen grubu MFÖ, dağılma tehlikesiyle karşı karşıya. Son zamanlarda Mazhar Alanson’un konserlere eşi Biricik Suden’in hazırladığı ilginç kıyafetlerle çıkması, o kıyafetler yüzünden de gazetelerde tek başına yer alması, grubun diğer üyeleri Fuat Güner ile Özkan Uğur’u kızdırdı.

Son günlerde araları oldukça gergin olan grup üyeleri, müzikseverlerin merakla takip ettiği, ’gurup dağılıyor mu?’ sorusuna ilginç yanıtlar verdi. Özellikle Fuat Güner, 35 yıllık MFÖ grubunun Mazhar Alanson’un ilginç kostümleri ve baskın karakterinden dolayı grup niteliğini kaybettiğini belirten şu açıklamayı yaptı: "Grubu kaybetme aşamasındayız ama konuşarak sorunları çözmeye çalışıyoruz. 35 yıldır emek verdiğimiz bir bebek bu grup. Büyütmüşüz, üniversiteyi göstermişiz ve sevdirmişiz. Biz de kıyamıyoruz grubun yok olmasına. Ama zaman bizi oraya doğru götürürse, yapabileceğimiz bir şey yok. Kurtarma operasyonunun bir parçası da Mazhar’ın son konserde sade bir şekilde sahneye çıkmasıdır. Açıkhava Tiyatrosu’nda bir konser veriyorsun. 5 bin kişi izlemeye geliyor. Ertesi gün bir tane gazetede bile grubun haberi yer almıyor. Yer alan haberler Mazhar Alanson’un kostümü. 35 yıllık grup böyle mi yansıtılır? Sen grubun resmini çekersin, müzik haberini yaparsın, yanına da Mazhar’ın kostümünü değerlendirirsin. Sanki Mazhar Alanson ve orkestrasından bahsediliyor. Bu sıkıntıları da kendi aramızda konuşarak halletmeye çalışıyoruz. Buna benzer sıkıntılarımız da vardı. Son konserde herkes gördü. Ama bu şekilde konser verdiğimiz zaman da basında yazı çıkmıyor. Türkiye’ye taht kurmuş bir gruptan bahsediyoruz. İlla sahneye çıkıp bir anormallik mi yapmak, bir rezalet mi çıkarmak gerekiyor" dedi.

DURUM KARANLIK DEĞİL

Şu an eşiyle beraber Belçika’da olan Mazhar Alanson "Fuat’ın böyle bir şey söyleyeceğine inanmıyorum. Belki Özkan demiş olabilir. Ben Fuat’la görüşeyim. Haberim yok olaylardan..." dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle