GeriKelebek Manhattan’da buluştular
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Manhattan’da buluştular

Angelina Jolie, film çekimleri için bulunduğu Manhattan’da kısa bir süre önce evlat edindiği kızı Zahara’yı set ekibiyle tanıştırdı. Sevgilisiyle vakit geçirmek için Manhattan’a gelen Brad Pitt ise kahverengiye boyattığı saçlarıyla ilk kez görüntülendi.

Brad Pitt ve Angelina Jolie, haklarındaki tüm dedikodulara kulaklarını tıkayıp, aşklarını yaşamaya devam ediyor. Angelina Jolie, Matt Damon’la birlikte rol aldığı, uğruna kahverengi saçlarını sarıya boyattığı yeni filmi ‘The Good Shepherd’ın çekimleri için bir süredir New York’taydı. Yine sevgilisi gibi film için sarı saçlarını

Brad Pitt de kendi filmi ‘The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford’un çekimleri için bir süredir Calgary’deydi. Ancak sevgilisinin özlemine dayanamayan Pitt, soluğu new York’ta Angelina Jolie’nin film setinde aldı. Pitt, burada sevgilisi gibi film için sarıdan kahverengiye çevirdiği saç rengiyle de ilk kez görüntülendi.

ARKADAŞTAN AL HABERİ

Brad Pitt’in New York’a gelmesinin bir diğer nedeni de Rande Gerber ve ‘Ocean’s Eleven’daki rol arkadaşı George Clooney’le Las Vegas’ta inşa etmeyi planladıkları otel hakkında yapacakları toplantıydı. Brad Pitt ve Jennifer Aniston’ın yakın arkadaşı olan George Clooney, kısa bir süre önce İtalyan Vanity Fair dergisine bu ayrılığın kendisini çok üzdüğünü söylemişti.

Brad Pitt ve Angelina Jolie, bir ilişki yaşadıklarını bugüne kadar dile getirmemeyi tercih etmişken Clooney ‘Angelina’yla birkaç kez tanıştım. Çok güzel ve akıllı bir kadın. Brad mutluysa, ben de mutluyum. Onları birlikte gördüm ve gerçekten mutlu görünüyorlar’ demişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle