GeriKelebek Mahsun'u kırdım üzgünüm
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mahsun'u kırdım üzgünüm

Mahsun'u kırdım üzgünüm
refid:7467332 ilişkili resim dosyası

"Mahsun Kırmızıgül'ün eski sevgilisi Bade İşçil, Kırmızıgül'ü sözleriyle kırdığı için çok üzgün olduğunu söyledi.

Bade İşçil'in fotoğrafları için tıklayın...

"Mahsun Kırmızıgül'den ayrıldıktan sonra hayatınızda ne değişti" sorusuna "Artık lahmacun yemiyorum" diye cevap veren Bade İşçil, bu açıklamasıyla eski sevgilisini kırdığı için çok üzgün olduğunu söyledi.

Mahsunu kırdım üzgünüm
Ben de lahmacun yerim
Mahsun'la ilgili sorulara verdiğim cevaplar, üzücü bir durum yarattı. Cevabın içinden birkaç kelime çekilip alınınca böyle oldu. Yine de arkadaşlığımızı kimse bozamaz. Dostça ayrıldık ve bu tür haberler çıktığında ikimiz de üzülüyor, sinirleniyoruz. Mahsun hiçbir zaman aslını inkar etmedi. Ayrıca ben de herkes gibi lahmacunu sever ve yerim.
Ondan özür diliyorum
Sürekli Mahsun'la ilgili sorular soruluyor, ben de acemi olduğum için cevap veriyorum. Ama olayın buralara geleceğini hiç düşünmedim. Sanki bunları özellikle söylemişim gibi bir şey çıktı ortaya, asla böyle bir şey yok. Mahsun'dan özür diliyorum. O kendini çok geliştirmiş ama özünü de inkar etmeyen biri.
Onu hiç umutmayacağım
Mahsun ile 7 yıl süren çok güzel bir ilişki yaşadık. Bana çok şey öğretti. Yaşanmış bir şeyin arkasından konuşulmaz. Bu benim hatamdı, cahilliğime veriyorum. Kimseyi incitmek istemedim. Ayrıca ayrılık kararını birlikte aldık, bu yüzden birbirimize saygılıyız. Onu sevmesem bu görüşmeyi de yapmazdım. Ailem kadar sevdiğim bir insan.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle