GeriMagazin “Yüzyılın Aşkı”nı tanıttı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Yüzyılın Aşkı”nı tanıttı

“Yüzyılın Aşkı”nı tanıttı

Sinan Akçıl, “Yüzyılın Aşkı” adlı albümünün tanıtımını önceki akşam Les Ottomans Otel’de yaptı. Geceye albüme adını veren şarkıda Akçıl’la düet yapan Serdar Ortaç katılmadı.

 Sinan Akçıl, önceki gece yeni albümü ”Yüzyılın Aşkı” için özel bir davet düzenledi. Les Ottomans Otel’de yapılan tanıtıma Demet Akalın-Okan Kurt, Fettah Can, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak gibi ünlü isimler katıldı. Albüme adını veren şarkıda Akçıl’la düet yapan Serdar Ortaç ise davete katılamadı. Ortaç, konser için bulunduğu Miami’den canlı bağlantı ile Akçıl ve konuklara selam verdi. Şarkıcı, sevgilisi Otilla’nın konseri olduğu için davete katılamadığını söyledi: “Bükreş’te konseri var. Ona sevgiler gönderiyorum.”

“Yüzyılın Aşkı”nı tanıttı

HAMİLELİKTEN BİR ŞEY ANLAMADIM

Fettah Can, geceye 4 aylık hamile olan eşi Cansu Kurtçu ile katıldı. Hamileliğinin rahat geçtiğini belirten Kurtçu, “Şu anda heyecan yok, dört aylık oldu ve henüz pek bir şey anlamadım” dedi. 

“Yüzyılın Aşkı”nı tanıttı

BU BİLEKLİK OLMADI

Geceden erken ayrılan Demet Akalın, kolundaki bilekliği gösterek Sinan Akçıl’a laf attı. Bilekliği Akçıl’ın hediye ettiğini belirten şarkıcı, “Bu bileklik bunların yanına olmadı, toz şeker gibi duruyor. Kesin Sinan’a hediye geldi, o da bana hediye etti. Bu Demet Akalın’a gelmez, o yüzden geceden erken ayrılıyorum” diyerek kahkaha attı. 

“Yüzyılın Aşkı”nı tanıttı

ORTALIĞI KARIŞTIRMAYIN

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’a Demet Akalın’ın “3 Adam’ı sevmiyorum” sözü hatırlatılınca ikili, muhabirlere “Ortalığı karıştırmayın” dedi.

“Yüzyılın Aşkı”nı tanıttı

Geceye katılamayan Serdar Ortaç, Miami’den canlı bağlantı ile konukları selamladı. 

“Yüzyılın Aşkı”nı tanıttı

Bu hafta Sinefil'de Her Şey Mümkün!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle