GeriMagazin Galada ünlü isme büyük şok! Kimin kaçırmaya kalktığı ortaya çıktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galada ünlü isme büyük şok! Kimin kaçırmaya kalktığı ortaya çıktı

‘Karımı Gördünüz mü?’ filminin galasında oyuncu Berna Öztürk, kendisini daha önce sosyal medyada da taciz ettiği iddia edilen takıntılı hayranının saldırısına uğradı. Öztürk'ü gala sırasında kolundan tutarak dışarı kaçırmaya çalışan Mert Ö.'yü galaya katılan diğer oyuncular güçlükle engelledi. Polisler tarafından yakalanan saldırgan Mert Ö. Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne sevk edildi.

Yaşanan olayın ardından galaya gelen polis ekipleri Mert Ö.'yü gözaltına alırken Berna Öztürk'ün uğradığı saldırı kameralara saniye saniye kaydedildi.

Peker Açıkalın, Ivana Sert, Nuri Alço, Esra Sönmezer, Coşkun Göğen, İlker Kurt, Ardal Kural gibi ünlülerin rol aldığı filmin galası Ümraniye Hilton Garden Inn Otel'de yapıldı. Galaya katılan ünlü Dj Berna Öztürk kameralara açıklama yaptığı sırada bir kişinin saldırısına uğradı. İsminin Mert Ö. olduğu öğrenilen saldırgan Berna Öztürk'ü kolundan tutup dışarı kaçırmak istedi. Berna Öztürk korku içinde kendini kurtarmaya çalışırken, saldırgan Öztürk'ün yanında bulunanlar tarafından uzaklaştırıldı. Ardından olay yerine gelen polis ekipleri Berna Öztürk'ün etrafında adeta koruma duvarı oluşturdu. Polis saldırgan Mert. Ö.'yü gözaltına aldı. Yapılan incelemede Mert Ö.'nün Berna Öztürk'ün takıntılı hayranı olduğu belirlendi. Mert Ö.'nün Berna Öztürk'ün sosyal medya hesaplarına da mesajlar atarak taciz ettiği iddia edildi.

'MÜHİM OLAN FİLMİMİZ'

Olaydan sonra set ekibi ile Berna Öztürk otel içerisinde bir süre bekletildikten sonra güvenlik görevlileri eşliğinde filmin izleneceği AVM’deki salona gitti.

Kendisine yapılan saldırı ile ilgili açıklama yapmayan Berna Öztürk film galası hakkında şunları söyledi: “Teşekkür ederim, her şey yolunda, çok sağ olun. Mühim olan filmimiz, filmimizin çok iyi olması. İnşallah hep birlikte gülüp eğleneceğiz. Yeniden sahalara döndüğüm için çok mutluyum. Bu ekibin içinde olduğum için çok mutluyum. Çok güzel bir film olduğunu umuyoruz. Biz de daha izleyemedik. İnşallah biz de sizlerle beraber güleceğiz.”

Galada ünlü isme büyük şok Kimin kaçırmaya kalktığı ortaya çıktı

SALDIRGAN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Karımı Gördünüz mü?’ filminin galasında oyuncu Berna Öztürk’e saldıran ve daha önce de kendisini sosyal medyadan taciz ettiği iddia edilen takıntılı hayranı, Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne sevk edildi. Şüpheli, adliye girişinde gazetecilerin "Neden saldırdınız?" sorusuna "Ben kimseye saldırmadım” diye cevap verdi.

Mert Ö.'nün daha önce de oyuncu Berna Öztürk'ü sosyal medyadan taciz ettiği iddia edilmişti. Olayın ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Mert Ö., emniyetteki işlemlerinin ardından Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na sevk edildi. Şüpheli, gazetecilerin "Neden saldırdınız?" sorusuna "Ben kimseye saldırmadım” cevabını verdi. Şüphelinin rahat tavırları ise dikkat çekti.

'MUHTEŞEM BİR EKİPLE ÇALIŞTIM. ÇOK GÜZEL BİR YERDE FİLMİ ÇEKTİK'

Gala bu çirkin saldırının gölgesinde gerçekleştirildi. Galaya katılan film oyuncularından Ivana Sert, “Kendimi çok şanslı hissediyorum. Hem bu filmde rol almak hem de Yeşilçam oyuncusu ustaları ile çalışmak benim için çok güzel bir deneyimdi. Oyuncu değilim biliyorsunuz ama bu yolda yürümeye başladım. Muhteşem bir ekiple çalıştım. Çok güzel bir yerde filmi çektik. Hepinizi davet ediyorum. 6 Nisan’da vizyondayız. Mutlaka izleyin. Yeşilçam Sinema Kültür Sanat adına ödül aldım. İnanılmaz güzel bir ödül. Çok önemli bir ödül” dedi.

Galaya katılan Yeşilçam oyuncularından Nuri Alço: “Hamit Bey sağ olsun. Yeni projesi, ilk projesi ona da başarılar diliyorum. Çok güzel bir kadro ile çalıştık. Peker Açıkalın olsun, Ivana olsun. Arkadaşlarımın hepsi başarı ile çalıştı. Güzel bir çalışmaydı. İnşallah yolumuz açık olur devamı gelir. Başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Galada ünlü isme büyük şok Kimin kaçırmaya kalktığı ortaya çıktı

'SİNEMA GEÇİCİ DEĞİLDİR, KALICIDIR'

Filmin başrol oyucularından Peker Açıkalın: “Erdi kardeşimizi Survivor'dan tanıyorsunuz. Ama o kişilik ve duruş olarak benim kardeşim. Çiğdem Hanım benim nişanlım, 6 aydır magazinle alakamız yoktur. Ve lütfen bu konuda saygılı olmanızı rica ediyorum. Özelime ve özgürlüğüme bugüne kadar 36 senelik meslek yaşantımda kimseye müdahale ettirmedim. Asıl olan sinemadır. Sinema geçici değildir, kalıcıdır. Biz kalıcı bir Türk komedi filmi yaptık. Aksiyondur, komedidir. Benim sizden gerçekten istediğim tek şey, çocuğunuzu çoluğunuzu alın, anneanne, babaanne filme gelebilmek. Çünkü biz küfürle ve belden aşağı film yaparak insanları güldürmeyen bir ekibiz” ifadelerini kullandı.

Galada ünlü isme büyük şok Kimin kaçırmaya kalktığı ortaya çıktı

Berna Öztürk bir dönem Survivor yarışmasında yer almıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (04.04.2018)İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları...


 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle