GeriMagazin Tuvana Türkay: Lisede beğenilen bir kız değildim!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tuvana Türkay: Lisede beğenilen bir kız değildim!

Tuvana Türkay: Lisede beğenilen bir kız değildim!

Son olarak Ata Demirer ile başrollerini paylaştığı 'Olanlar Oldu' adlı sinema filmiyle izleyiciyle buluşan Tuvana Türkay, Emre Saygı’nın ‘Hadi Be’ programının konuğu oldu. İşte genç oyuncunun ilginç açıklamaları:

“ Bana güzelsin dedikleri zaman çok utanıyorum. Nazar değmesin diye annem ve çevremdekiler 'çirkin kızım' diye severlerdi. Şimdi 'çok güzelsin' dedikleri zaman ne diyeceğimi bilemiyorum” .
Sapkın İnsanlara İyilik Yapılmalı
 “ Bir ara benim ev adresimi bulup, beni sürekli takip eden birileri oldu. Neredeyim, kiminle görüşüyorum hepsini eksiksiz yazıyordu. Çok korktum ama büyük tepki veremedim. Ben toplumun dışladığı sapkın insanlara iyilik yaparsanız onların düzeleceğini düşünüyorum” 

Tuvana Türkay: Lisede beğenilen bir kız değildimArkadaşlarım Aras Bulut’a Mektup Yazardı
 “ Aras Bulut benim ortaokul arkadaşım. İlk başlarda okuldaki kızlar ona sürekli mektuplar yazardı. Ben de 'kim bu Aras' diye sorardım. O zamanlar erkek gibi bir kızdım. Kimseye de bir şey yazamadım. Lisede de beğenilen bir kız olmadım” .

Tuvana Türkay: Lisede beğenilen bir kız değildim


Beni Tehdit Edemezler
 “ Sevgilim olduğu zaman kendisine de söylüyorum. Beni iki şeyle tehdit edemezsin diyorum. Biri ailem ve diğeri ise işim. Herkesten ve her şeyden önemli, onlardan asla vazgeçmem” 

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle