GeriMagazin Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı?

Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı?

Geçtiğimiz haftalarda Tuba Büyüküstün de Serenay Sarıkaya da Gül Ağış’ın Lug Von Siga marka beyaz elbisesini giydi. İkisine de genel hatlarıyla çok yakışmıştı ama fark belliydi.

Aslında iki güzel ve yetenekli oyuncuyu değil, oynadıkları karakterleri karşılaştırma niyetindeyim. Bu yüzden doğru soru Sühan mı Duru mu?
Sühan, Korludağ çiftliğinde doğup büyüdüğü için maskülen bir tarza sahip. Kalın topuklu botları ayağından hiç çıkmıyor neredeyse. Gönül arada sırada ayak bileklerini de görmek istiyor ama ne mümkün!
Ceketleri oversize, omuzda hep bir şal detayı, sanki stil danışmanları bile isteye oyuncunun vücut hatlarını gizliyor.
Geçtiğimiz haftalarda Tuba Büyüküstün de Serenay Sarıkaya da Gül Ağış’ın Lug Von Siga marka beyaz elbisesini giydi. İkisine de genel hatlarıyla çok yakışmıştı ama fark belliydi... Tuba Büyüküstün maskülen, Serenay Sarıkaya feminen görünüyordu.
Açıkçası aynı elbiseyi seçmelerine bile şaşırdım. Beyaz elbisenin dekoltesi Sühan karakteri için fazlaydı. Çünkü Sühan genellikle son bölümde giydiği Mergim marka manolya desenli elbisesi gibi rahat ve kapalı şeyler tercih ediyor.

Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı


Duru’ya gelince eşofmanla bile seksi. Cazibeli görünmek için çaba sarf etmesine hiç gerek yok. Dizide de tıpkı gerçek hayatında olduğu gibi Hakan Yıldırım’ın minik ve dar elbiselerinde giydiği oluyor.
Bu arada Duru’nun ayakkabı tercihlerini de beğeniyorum. 4. bölümde yeşil elbisesinin altına giydiği siyah Flo marka ayakkabılar hem şık hem rahat gözüküyordu.

Kıvanç’ın gözlükleri

Bir oyuncunun gözleri bu kadar güzelken, gözlüklü hali konuşulur mu? Söz konusu Kıvanç Tatlıtuğ olunca konuşuluyor işte. Geçen hafta en çok Cesur’un gözlüklerinin markası konuşuldu. Üstelik sadece erkekler değil, kadınlar da merak etti. Hemen açıklıyorum markası Persol. Ürünün satış fiyatı: 820 TL’dir.

Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı

Siyah beyaz bir dalga

Lise Devriyesi’nin Asuman’ı Ebru Akel’in son bölümde giydiği elbiseyi görür görmez “siyah beyaz bir dalgaya benziyor” dedim. Kolları ve etekleri hareketli elbise o kadar dinamik ki giyip dans ederseniz performansınız üçe katlanır. Markası İpekyol, fiyatı 499 TL.

Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı

Çağatay’ın yüzüğünün sırrı

“İçerde”de Sarp’ın ilk bölümden beri parmağımdan çıkarmadığı bir yüzüğü var. Stil danışmanı İlknur Şerefe nedir anlamı diye sordum. Yanıtı: “O yüzüğü Yunanistan’dan almıştım. Karakteri kurarken sürekli kullandığı çıkarmadığı aksesuvarlar olsun istedim yüzük ve kolye gibi. O salaş serseri sokak tarzına en uygun aksesuvarlar onlardı.” İlknur’dan marka alamadığım için son bölümde giydiği ceketi ve tişörtün kredilerini yazayım. 
Tişört Zara 79 TL Ceket Jack&jones 169 TL

Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı

Nihan’ın düğün elbisesi

Kara Sevda’nın son bölümünde Leyla karakteri yani Zerrin Tekindor, Kerem Alışık’la evlendi. Nihan karakterinin düğünde giydiği uçuk pembe elbisesini ve uçuk mavi ceketini cok beğendim. Elbisenin markası Forever New Türkiye. Fiyatı 449,90 TL.

Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı

Tuba Büyüküstün mü Serenay Sarıkaya mı

Benzin mi Dizel mi yoksa LPG mi? | Sarı Mikrofon


Yorumları Göster
Yorumları Gizle