GeriMagazin Tespihli Van Damme
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tespihli Van Damme

Tespihli Van Damme

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jean-Claude Van Damme, İstanbul gecelerinde elinde tespihle görüntülendi: “Tespih çekerken daha rahat konuşuyorum!”

Türk işadamlarıyla fitness merkezi kurmaya hazırlanan Jean-Claude Van Damme, önceki gece eğlence turuna çıktı. “JCVD Fitness & Health” markasına yapılan bayilik taleplerini değerlendirmek için Kocaeli’ne yaptığı seyahatin ardından soluğu İstanbul gecelerinde alan dünyaca ünlü yıldız, üç farklı mekân gezdi. İlk olarak Ruby’ye, ardından Ricco’ya giden Van Damme’ın son durağı Sortie oldu. Mekân çıkışı soruları yanıtlayan ünlü oyuncu, Türkiye’ye her zaman hayranlık duyduğunu ve Türk insanlarının sıcakkanlılığını çok sevdiğini söyledi.

TÜRK KIZLARI ÇOK GÜZEL

“Bir Türk’le evlenir misiniz?” sorusuna “Tabii ki, Türk kızları çok güzel, neden olmasın?” diye yanıt veren Jean-Claude Van Damme, elindeki tespihin sorulması üzerine de “Tespih çekerken daha rahat konuşuyorum” diye espri yaptı. Ünlü yıldız son olarak “Bütün gece Türk kahvesi içtim ve lokumunuz da harika” diye konuştu.

Tespihli Van Damme

Tespihli Van Damme

Tespihli Van Damme

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (21.12.2017)İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları... <br>Kurgu: Levent SERT
Yorumları Göster
Yorumları Gizle