GeriMagazin Sokak kedisini zorla eve kapatmıştı! Nilay Toprak kendini böyle savundu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sokak kedisini zorla eve kapatmıştı! Nilay Toprak kendini böyle savundu

Sokak kedisini zorla eve kapatmıştı! Nilay Toprak kendini böyle savundu

Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak, erkek kedisiyle çiftleşsin diye mama ile kandırarak eve dişi kedi getirince hayvanseverlerin tepkisini çekti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olan Toprak kendi şu sözlerle savundu; Benim kedim kısır, o videoyu kurgu amaçlı çektim.

İşte Nilay Toprak’ın açıklamalarından satır başları…

Beni takip eden, kedim Yoldaş ile olan videolarımı bilirler. Benim kedim kısır, çiftleşemez… Çiftleşse dahi sokak kedisiyle çiftleştirmem. Hastalık kapar diye…

Eve giren kediyi de veterinere götürdük bakımını yaptırdık. O kedi sürekli bizim eve geliyor, gidiyor… Ben şaka amaçlı öyle bir video çektim. Aslında olan bir şey yok… Ben o kediyi eve kapatmadım.

Bizim bahçemizde 50 tane kedi var, komşularımızla birlikte bakıyoruz. O kedi bize sürekli gelip gidiyor, ben o kediyi eve aldım benim kedimle anlaşamayınca da saldım. Kendisi her zaman girip çıkıyor zaten eve…

Yanlış anlaşıldığım için pişmanım… Ben o hayvanı evime aldım, yemek verdim su verdim keşke herkes bunu yapabilse…

Ben bu işi takipçilerim içim kurguladım… Sonuçta sosyal medya fenomeniyim. Son kez söylüyorum benim kedim kısır, kısır bir hayvanı çiftleştiremem. Bu bir kurgu…

Ben hayvanseverlerle karşı karşıya geldiğim için çok üzgünüm çünkü ben de bir hayvan severim. Tamamen yanlış anlaşıldım.

Yayımladığım videolarda o kediye karşı yapılan herhangi bir şiddet yok. Sadece söylediklerim tepki çekti. 

 

ESET'ten internette güvenlik için önemli ipuçları!

ESET'ten internette güvenlik için önemli ipuçları!Önde gelen güvenlik yazılımı üreticilerinden ESET'in Ürün ve Pazarlama Müdürü Can Erginkurban, Teknoloji Kutusu programımıza katıldı; önemi her geçen gün artan siber güvenlikle ilgili sorularımızı yanıtladı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle