GeriMagazin Hazer Amani ve Sıla'nın fotoğraflarına açıklama geldi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hazer Amani ve Sıla'nın fotoğraflarına açıklama geldi

Hazer Amani ve Sıla'nın fotoğraflarına açıklama geldi

Dün akşam bir mekanın çıkışında paparazilere yakalanan Sıla ve Hazer Amani, patlayan flaşlara aldırış etmedi. İkilinin görüntüleri ardından ilk açıklama yapan isim Hazer Amani oldu. Kanal D ekranlarında yer alan 2.Sayfa programına mesaj atan Hazer Amani, iddiaları yanıtladı.

Magazin basını dün akşam objektiflere yansıyan bu fotoğrafı konuşuyor. MasterChef yarışmasıyla ekranların tanınan ismi haline gelen ünlü şef Hazer Amani ile şarkıcı Sıla bir aracın içinde görüntülendi.

Şarkıcı Sıla önceki akşam adını MasterChef yarışmasıyla duyuran Hazer Amani ile birlikte Beşiktaş’ta görüntülendi. Otomobilin içindeki sarmaş dolaş halleri dikkat çeken Sıla ve Hazer Amani patlayan flaşlara aldırmadı. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan ikili Sıla’nın Nişantaşı’ndaki evine gitti.

Ayakta durmakta zorluk çeken Sıla’ya sitenin güvenliği ve Hazar Amani destek olurken ünlü şefin parmağındaki yüzük ise dikkatlerden kaçmadı.

HAZER AMANİ'DEN AÇIKLAMA

Kanal D ekranlarında yer alan 2.Sayfa programına mesaj atan Hazer Amani, olay olan fotoğraflar için şu yorumu yaptı: Fotoğrafı yeni gördüm. Aşk yok, alakası bile yok. Bir proje hakkında destek almak için bir araya geldik. Yakın zamanda bu projenin haberleri çıkacak öğreneceksiniz. Beni Bomonti'ye bıraktı Sıla. Onun evine gitmedik. Eşimle ilgili olan tüm iddialar saçmalık. eşimle bir problemim yok. Eşimin Sıla ile herhangi bir arkadaşlığı yok. Bizim buluşmamız tamamen işle alakalıydı. Yapımcım projeyle ilgili konuşmama izin vermiyor.

Popçu Sıla ile ünlü şef Hazer Ameni sarmaş dolaş görüntülendiŞarkıcı Sıla önceki akşam adını MasterChef yarışmasıyla duyuran Hazer Amani ile birlikte Beşiktaş’ta görüntülendi.

Hazer Amani ve Sılanın fotoğraflarına açıklama geldi

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle