GeriMagazin Şahan Gökbakar ile eşi Bodrum'da tatil yapıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  24
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şahan Gökbakar ile eşi Bodrum'da tatil yapıyor

Şahan Gökbakar ile eşi Bodrum'da tatil yapıyor
refid:29642180 ilişkili resim dosyası

23 Mayıs’ta Prag’da evlenen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı’nın habercilerden kaçış macerası sona erdi. Çift, nikâh sonrası ilk kez Bodrum’da birlikte görüntülendi. Ortaçlı, belirginleşen göbeğiyle dikkat çekerken, erkek bebek beklediklerini açıkladılar.

ÜNLÜ komedyen Şahan Gökbakar, “Osman Pazarlama” adlı yeni filminin çekimlerine mola verdi, 6 aylık hamile eşi Selin Ortaçlı’yla birlikte tatile çıktı. Çift, Gökbakar’ın akrabalarıyla birlikte Bodrum’a gitti. Önceki akşam Gümüşlük’teki Melengeç Restoran’da yakınlarıyla birlikte yemek yiyen Gökbakar ve Ortaçlı, dün sabah da Yalıkavak’a demirli teknelerinde objektife yansıdı.

Şahan Gökbakar ile eşi Bodrumda tatil yapıyor

Selin Ortaçlı'nın belirginleşen göbeği dikkat çekti

BEBEK GÖRÜNDÜ

İlişkileri boyunca görüntülenmemek için büyük çaba sarf eden, evlendikten sonra da birlikte ortalarda görünmeyen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı, gizliliğe nihayet son verdi. Artık objektiflerden kaçmayan çift, rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Hayli keyifli görünen Gökbakar teknesinin kıyıya bağlı halatlarının çözülmesini beklerken, Ortaçlı da yakınlarının bebeğiyle ilgilendi. Annelik heyecanı yaşayan ünlü sunucu, iyice belirginleşen göbeğiyle dikkat çekti.

Şahan Gökbakar ile eşi Bodrumda tatil yapıyor

Şahan Gökbakar, eşi Selin Gökbakar’la birlikte yemek boyunca el ele oturduRomantik baba

Baba olmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, önceki akşam arkadaşlarıyla buluştu Masadaki çiçeklerden birini eşinin saçlarına takan ünlü komedyen, hatıra fotoğrafı çekilirken onunla el ele poz verdi. Çiftin bu fotoğrafı, Instagram’da paylaşıldı.

Şahan Gökbakar ile eşi Bodrumda tatil yapıyor


Annelik provası

Teknede ağırladıkları yakınlarının bebeğiyle yakından ilgilenen Selin Ortaçlı, minik bebeğe su içirirken objektife yansıdı.

Şahan Gökbakar ile eşi Bodrumda tatil yapıyor

Oğulları olacak

6 aylık hamile olan Selin Ortaçlı, erkek bebek bekliyor. Şahan Gökbakar, Instagram’da koala fotoğrafı paylaşarak “Hayatta en önemlisi, sizi seven bir kadın” notuyla takipçileriyle paylaştı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle