GeriMagazin Rihanna’nın yeni sevgilisi Hassan Jameel kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rihanna’nın yeni sevgilisi Hassan Jameel kimdir?

Rihanna’nın yeni sevgilisi Hassan Jameel kimdir?

Dünyaca ünlü yıldız Rihanna, Suudi Arabistanlı genç iş adamı Hassan Jameel’le aşk yaşamaya başladı. İngiliz Daily Mail gazetesi, İspanya’da tatil yapan samimi Rihanna- Hassan Jameel’e çekilmiş samimi fotoğraflarını yayınladı. Peki, Rihanna’nın yeni sevgilisi Hassan Jameel kimdir?

Hassan Jameel- Rihanna aşkı magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Suudi işadamı Hassan Jameel'in Rihanna ile çekilmiş havuz fotoğraflarının basına yansıması sonrasında ünlü şarkıcının yeni sevgilisinin kim olduğu merak edilmeye başlandı.

29 yaşında Hassan Jameel, Suudi Arabistan’ın zengin iş adamlarından biri. Toyota'nın Suudi Arabistan distribütörü olan aile şirketinde başkan yardımcısı olarak görev yapıyor. Hassan Jameel bu şekilde iş dünyasının tanınan yüzlerinden biri olmayı başardı. Dünyanın en büyük araba şirketlerinden biri olan bu firma sayesinde son beş yılda İngiliz Prens Andrew'u da içeren İngiliz telif hakları ile görüşmesine sebep oldu. Hassan Jameel, başkan yardımcı olarak görev yaptığı aile şirketine büyük başarı sağladı.
Hassan Jameel, 2014 yılında Suudi Arabistan'da düzenlenen Toyota Corolla Launch'da şirketin yeni Guinness Dünya Rekoru'nu kutlamak için sahneye çıktı. Hassan Jameel'in aile şirketi, 1996 yılından beri 14,1 milyon araba sattığı söyleniyor. 2016 yılında Forbes Orta Doğu'nun en zengin arap listesinden Hassan Jameel'in ailesi 20. sırada yer aldı. Firma, 1995 yılında Toyota'nın Suudi Arabistan satış haklarını kazandı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle