GeriMagazin Reza Zarrab'ın flyboard şovu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  90
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Reza Zarrab'ın flyboard şovu

Reza Zarrab'ın flyboard şovu
refid:29637885-spot ilişkili resim dosyası

Reza Zarrab-Ebru Gündeş, Bodrum’a demirledikleri lüks teknelerinde İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’yı ağırladı. Zarrab’ın flyboard şovu objektife böyle yansıdı.

YAKLAŞIK bir aydır 7 milyon euro’luk lüks tekneleriyle Bodrum’da tatil yapan Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, üç gündür dostları İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’yı misafir ediyor. Ekip, dün Gümüşlük açıklarına demirledikleri teknede güneş ve denizin tadını çıkardı. Bir ara 3,5 yaşındaki kızı Alara’yı denizde yüzdüren Zarrab, daha sonra “flyboard” yaptı.

Reza Zarrabın flyboard şovu

Gündeş ise denize girmek yerine eşiyle kızını izlemekle yetindi. İbrahim Tatlıses de güvertede Derya Tuna ve Aydemir Akbaş’la sohbet ederken objektife yansıdı. Sanatçı, lüks yatta gazete okuyarak vakit geçirdi.

DALGIÇLAR İBO İÇİN DALDI

Reza Zarrab’ın ailesine taze balık yedirmek için tuttuğu dalgıçlar bu kez çiftin misafirleri için işbaşındaydı. İşadamı, Tatlıses’in şerefine balık yakalamaları için dalgıç ekibini yakındaki bir koya gönderdi. Ekip, akşamüzeri getirilen balıklarla ziyafet yaptı.

Reza Zarrabın flyboard şovu

Reza Zarrab, “flyboard”la deniz üzerinde uçtu. Zarrab’ın flayboard ekipmanını çıkarmasına teknedeki iki görevli yardım etti.

Reza Zarrabın flyboard şovu

Ebru Gündeş, bikinili görüntü vermemek için denize girmedi.

Reza Zarrabın flyboard şovu

Reza Zarrab’ın göğsündeki “Yıl 60” dövmesi dikkat çekti. Zarrab’ın dövmeyi Ebru Gündeş’le evlenirken “60 yıl hiç ayrılmayacağız” sözüne istinaden yaptırdığı öğrenildi. “Yıl 60” yazısı Zarrab’ın evinin kapısında ve teknesinin üzerinde de yer alıyor.

Reza Zarrabın flyboard şovu

3,5 yaşındaki Alara, gün boyu iki bakıcısıyla oyunlar oynadı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle