GeriMagazin Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan kimdir, kaç yaşında?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan kimdir, kaç yaşında?

Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan kimdir, kaç yaşında?

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Yağmur Atacan, ilk olarak ismini 2003 yapımı Lise Defteri dizisiyle duyurmuştu. İlk Aşkım dizisinde tanıştığı Pınar Altuğ ile 9 yıldır evli olan Yağmur Atacan, artık ticaret sektörüyle ilgileniyor. İşte Yağmur Atacan’ın hayatıyla ilgili diğer detaylar!

Türk oyuncu ve müzisyen Yağmur Atacan, 19 Mayıs 1983 yılında doğdu. Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, asker olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep'te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir'de okudu. İlkokulu Eskişehir’de, Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı. İstanbulÜniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nü bitirdi.Yağmur Atacan, lise yıllarında amatör olarak ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı "Bebeto" karakteriyle tiyatro sahnesinde yer aldı. Ayrıca profesyonel baterist olarak 2001 yılından 2005 yılına kadar Arkhe ve Hi-Jack gruplarında çalıştı.

2006 yılında TRT’de “Ben İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı. Yağmur Atacan, 12 Nisan 2008 tarihinde, dizi setin tanışıp beraber olmaya başladığı ünlü oyuncu Pınar Altuğ ile hayatını birleştirdi. Bu evliliğinden 2009 yılında “Su” adında bir kız evladı oldu.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle