GeriMagazin Perran Kutman'la büyüdüm
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Perran Kutman'la büyüdüm

Perran Kutman'la büyüdüm
refid:27272886 ilişkili resim dosyası

Yeni yayın döneminin iddialı dizilerinden “Ah Neriman”, pazartesi akşamı 2. bölmüyle Show TV’de ekrana gelecek.

Yapımcılığını Süreç Filmcilik’in üstlendiği, yönetmenliğini Hatice Memiş’in yaptığı başrolleri Perran Kutman, Tarık Ünlüoğlu, Çağlar Sayın, Berna Koraltürk, Sezin Akbaşoğulları, Avni Yalçın, Burak Satıbol, Ahmet Rıfat Şungar, Filiz Taçbaş, Kıymet Nilay Deniz, Eymen ve Kaan Dipçin’in paylaşıtğı ‘Ah Neriman’ yoksul bir hayattan gelmiş ancak geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadının bolluk içindeki yaşamından sonra tekrar eski hayatına dönüş öyküsünü anlatıyor.

Perran Kutmanla büyüdüm

“İDDİALIYIZ!”
Senaryosun Rüya İşçileri kaleme aldığı dizide, Tolga karakterin canlandıran yakışıklı oyuncu Çağlar Sayın ‘Ah Neriman’ dizisinde ki rolüyle ilgili samimi açıklamalar yaptı. Perran Kutman’la büyüdüğünü söyleyen Sayın yeni diziyle ilgili olarak “İddialıyız” dedi.

İşte Çağlar Sayın'dan samimi açıklamalar...

Kısaca diziyi anlatır mısınız?

Cağlar Sayın: Perran Kutman’ın oynadığı Neriman karakterinin kocası iflas edince eski mahallesine dönen bir kadının ve yeni hayatlarına alışmak zorunda olan kızlarının öyküsünü anlatıyor. Çekimler genelde Kuzguncuk Selimiye Çengelköy taraflarında yapılıyor.

Perran Kutmanla büyüdüm


Ah Neriman dizisinde nasıl bir karakteri oynuyorsunuz?

Karakterim Tolga, 20 li yaşlarında bir konservatuar öğrencisi. Kurdukları müzik gurubunda vokal ve gitar çalıyor. Perran Kutman’ın kızını oynayan Naz karakterinin (Berna Koraltürk) okuldan arkadaşı. Naz, okulda kızların oldukça ilgisini çeken Tolga’ya aşık. 3. Bölümde Tolga da Naz’a aşkını itiraf ediyor.

Perran Kutman ile oynamak nasıl bir duygu?
Perran hanımın diziye benim seçilmemde çok büyük etkisi oldu. Perran ablayla büyüdüm ben. Perran Kutman ile adımın aynı projede geçmesi çok gurur verici. Çok titiz çalışıyoruz ve iyi hazırlanıyoruz. Hatice Memiş’in yönetmenliğini yaptığı “Ah Neriman” dizisi oldukça iddialı diyebilirim.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle