GeriMagazin Pamela Anderson'dan "Ben daha ölmedim" pozu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pamela Anderson'dan "Ben daha ölmedim" pozu

Pamela Anderson'dan "Ben daha ölmedim" pozu
refid:30096840-spot ilişkili resim dosyası

1990'lı yıllarda kırmızı mayosuyla Malibu plajında koşturan güzeller güzeli cankurtaran kız belki de artık çok gerilerde kaldı. Ama onu canlandıran Pamela Anderson, geçip giden yıllara teslim olmadığını birkez daha gözler önüne serdi.

48 yaşındaki Anderson, Flaunt dergisi için David LaChapelle'in objektifine poz verdi. Yarım asra merdiven dayayan Anderson, bu pozlarında fiziksel görüntüsünü; biraz genetik yapısı sayesinde biraz da estetik cerrahinin yardımıyla hala korumayı başardığını dosta düşmana gösterdi.

Pamela Andersondan Ben daha ölmedim pozu

Playboy güzeli olarak tanınan Pamela Anderson, henüz 20'li yaşlarının ilk yarısındayken rol aldığı Baywatch (Sahil Güvenlik) dizisiyle hafızalara kazındı.

Pamela Andersondan Ben daha ölmedim pozu

Tommy Lee ile yaptığı evlilikten 18 yaşında Brandon ve 17 yaşında Dylan adlı iki çocuğu olan Anderson, sık sık evlenip boşanmasıylave hızlı hayatıylada gündemden hiç düşmedi.

Pamela Andersondan Ben daha ölmedim pozu

Anderson'ın David LaChapelle'e verdiği bu cüretkar pozyar bazı sosyal medya platformlarında da çok eleştirildi. Bazıları "İki tane genç çocuk annesi olan birine bu pozlar hiç yakışmadı" derken bazıları da "Pamela yıllara nasıl meydan okunacağının canlı kanıtı" yorumlarını yaptı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle