GeriMagazin Öykü Serter Antalya'daki Spring Break'a katıldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  18
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öykü Serter Antalya'daki Spring Break'a katıldı

Öykü Serter Antalya'daki Spring Break'a katıldı

Gençlik festivali “Spring Break 2016”, 21-24 Nisan tarihleri arasında Antalya Kemer Orange County Hotel’de gerçekleşti. 3 gece 4 gün süren festivale ünlü sunucu Öykü Serter’in DJ kabinindeki performansı damga vurdu.

Unitravel ev sahipliğinde gerçekleşen gençlik festivali “Spring Break 2016”, önceki gün sona erdi. Antalya Kemer Orange County Hotel’de gerçekleşen festivalde Erdem Kınay, Cihat Uğurel, Emrah Göktaş, Wolfson, Blackloud ve David Şaboy gibi ünlü DJ’ler, dinleyicilere müzik şöleni yaşattı.

Öykü Serter Antalyadaki Spring Breaka katıldı

 

Festivalin kapanışını ise sunucu Öykü Serter, dikkat çeken DJ performansı ile yaptı. Yaklaşık 2 bin kişi, ellerindeki Türk bayraklarıyla Serter’in çaldığı gençlik marşına eşlik etti. Meslek hayatına başladığı meslek olan DJ’likle dinleyicilerin karşısına geçen Öykü Serter, performans sonrasında soruları yanıtladı.

Öykü Serter Antalyadaki Spring Breaka katıldı

MARJİNAL GÖRÜNÜMLÜ MUTAASSIP BİR KADINIM

Günümüzde ilişkilerin çok çabuk ilerlediği ve tüketildiğine değinen Serter, “Ben mahremime çok önem veririm. Benim kadar özenli mahrem yaşayacak birini bulamadığım için de hayatımda kimse yok. Sosyal medyadan tanışılıp, iki yemek yiyip sonra da beraber olunuyor.

Öykü Serter Antalyadaki Spring Breaka katıldı


Aslında marjinal gibi görünüp de çok geleneksel, klasik, bir o kadar da mutaassıp bir kadınım. Bu tarafa baktığım zaman ilişkilerin o çerçevede kalmadığını görüyorum. Öyle bir ilişkide üzüleceğime de yalnız kalırım, yalnız kalmaktan da hoşlanıyorum” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle