GeriMagazin Onu konuşurken  ellerim titriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Onu konuşurken  ellerim titriyor

Onu konuşurken  ellerim titriyor

Bengü, kısa süre önce aşk yaşamaya başladığı Selim Selimoğlu hakkında konuştu. Çok mutlu olduğunu söyleyen şarkıcı, “İlişkim hakkında konuşurken çok heyecanlanıyorum” dedi.

BENGÜ, Antalya’da düzenlenen bahar festivali SpringBreak 2017’nin açılışında sahneye çıktı. Belek’te hizmet veren Port Nature Luxury Resort Hotel’de konser veren şarkıcı, sahne öncesi basın mensuplarının soruları yanıtladı. Kısa süre önce Selim Selimoğlu ile yeni bir ilişkiye başlayan şarkıcı, “Çok mutluyum şu an. Sevenlerim de benden böyle bir haber bekliyordu. Bu ilişkininin üstüne çok fazla cümle kuramıyorum. Çünkü çok ama çok heyecanlanıyorum. Bu durumla ilgili cümle kurarken ellerim titriyor. 10 dakika düşünüyorum. Böyle duygular hissetmeyi çok bekledim. Allah da sesimi duydu” dedi.

HERKES MUTLU OLDUĞUMU BİLSİN
İlişkisini kimseden saklamadığını dile getiren şarkıcı, “İçimizden ne gelirse paylaşacağım. Selim’in romantik olup olmadığını yaşayarak göreceğim. Ben bugüne kadar işimde de olsa hiçbir şeyi saklamadım ve ilişkimde de saklamayacağım. Herkes mutlu olduğumu bilsin. Tatlı ve kıymetli bir şey yaşıyorum. Nazar değmesin” diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle