GeriMagazin O fotoğraftaki Göksel mi? Açıklama geldi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

O fotoğraftaki Göksel mi? Açıklama geldi

O fotoğraftaki Göksel mi? Açıklama geldi

Şarkıcı Göksel'in lise yıllarına ait olduğu iddia edilen fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Göksel bir açıklama yaparak " Evet günün şahane fotoğrafı benim" dedi.

Fotoğrafları görenler "Şu anki haliyle uzaktan yakından alakası yok." şeklinde yorumlar yaptı.

Göksel'e lise yıllığında sesi için övgü dolu cümleler yazan arkadaşı, güzel şarkıcının o yıllardaki kilo sorunundan, yemek sevdasından ve görüntüsünden esprili bir dille bahsetmiş.

O fotoğraftaki Göksel mi Açıklama geldi

İşte o yıllık yazısı:

"Sınıfımızın assolisti  Göksel, Ebru ile ön sıraların tek hakimidir. Bu arada en önde Amerikan yardımı alamamaktan oldukça fazla yakınmaktadır. En belirgin özelliği Toronaga stili saçlarıdır. Sıkıldığı zaman kendini yemeğe veren arkadışımız, özel rejim programları uygular. Bu programda pastalar, börekler, makarnalar geniş bir yer tutar. Midesinin genişliği henüz bilim tarafından araştırılıp bulunamamamıştır. Arkadaşımız 16 köşe japon jetonu kullandığından, yapılan esprilere sınıfta en son tepki gösteren kişidir."

Evet günün şahane fotoğrafı benim!

Yıllığın sosyal medyada çok konuşulması üzerine Göksel,  ergenlik döneminden bir fotoğrafını paylaşarak : Evet günün şahane fotoğrafı benim. Ergenlik dönemim pek sert geçti, tombul ve gözlüklüydüm. Ahhh o yıllar! Kasetler, şarkılar, şiirler, henüz yeni keşfettiğim sesim" yazdı.

O fotoğraftaki Göksel mi Açıklama geldi

 

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (26.07.2017)İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları...

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle