GeriMagazin Nazar Nur Kaya kimdir, kaç yaşındaydı? İşte Nazar Nur Kaya'nın hayatına ilişkin bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nazar Nur Kaya kimdir, kaç yaşındaydı? İşte Nazar Nur Kaya'nın hayatına ilişkin bilgiler

Nazar Nur Kaya kimdir, kaç yaşındaydı? İşte Nazar Nur Kaya'nın hayatına ilişkin bilgiler

TV8 kanalında yayınlanan 'O Ses Çocuklar' programında yarışmacı olarak katılan Nazar Nur Kaya, hayatını kaybetti. Acı olayın duyulmasından sonra O Ses Çocuklar'ın yapımcısı Acun Ilıcalı, programın jürilerinden Hadise ve Murat Boz da paylaşım yaptı. Gündemdeki haberler ardından Nazar Nur Kaya'nın hayatına ilişkin bilgiler de merak konusu oldu. Peki, Nazar Nur Kaya kimdir, kaç yaşındaydı?

Nazar Nur Kaya, 4 yıl önce, henüz 11 yaşında katıldığı "O Ses Türkiye" yarışmasıyla tanınmıştı.  O Ses Türkiye yarışmasına Sibel Can’ın Padişah isimli parçası ile katılan Nazar Nur Kaya, Roman kökenli bir ailenin en küçük çocuğuydu. O Ses Çocuklar 2014 sezonunda yarışan ve Hadise’nin takımında yer alan Nazar Nur Kaya’nın abisi Uğur Kaya da kardeşinden bir yıl sonra O Ses Türkiye’ye katılmıştı. 13 kardeşli bir aileden gelen Nazar Nur Kaya’nın ablası Hatice Kaya da müzik ile ilgilenmektedir.

"SÖYLEYECEK BİR ŞEY BULAMIYORUM"

TV8 kanalında yayınlanan O Ses Çocuklar programında yarışmacı olarak katılan Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybetmesi Acun'u da derinden üzdü. Acun Ilıcalı, küçük yarışmacısı için baş sağlığı mesajı paylaştı. Acun Ilıcalı, Nazar Nur Kaya için, "Çok erken çok acı söyleyecek bir şey bulamıyorum. Tatlı güzel Nazar mekanın cennet olsun. Allah ailene sabır versin" mesajını paylaştı.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle