GeriMagazin Murat Boz: Zorluk nedir biliyoruz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Murat Boz: Zorluk nedir biliyoruz

Murat Boz: Zorluk nedir biliyoruz

Ünlü şarkıcı Murat Boz Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Türk Eğitim Vakfı’na yaptığı bağışla takdir toplayan ünlü şarkıcı merak edilenleri anlattı.

KİMSE DUYSUN İSTEMEDİM
Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) yaptığı 250 bin lira yardımla çok konuşulan Murat Boz, şunları söyledi:‘Amacım sessiz sedasız yapmaktı yardımı. Bu konuları çok dillendirip konuşmak istemiyorum. Hala daha çekinerek konuşuyorum, bu konu üzerine. Annem öğretmen biliyorsunuz? Zorluk nedir biliyoruz. Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar…

Benim annem öğretmen, babam işçi… Orta halli bir aileyiz biz... Zorluk yaşadık, ‘çok zor günlerden, bu günlere geldim’ diyemem ama bizim de sorunlarımız oldu.

Çok ama çok büyük problemlerle uğraşan insanlar var, biraz ‘kendi sorunlarımızı bırakıp’ onlara yardımcı olmalıyız, diye düşünüyorum.

Kimsenin haberi yoktu ailemin de dâhil, içimden gelen bir şeydi. Annem de haberlerden öğrendi.

Vakfın bir sistemi var, meblağı görünce aramak durumundalar belki bir yanlışlık vardır diye. Beni meblağı teyit etmek için aradılar. Ben de doğruladım.

Murat Boz: Zorluk nedir biliyoruz


BİREBİR OLMUŞ!

Geçtiğimiz günlerde kendisi için özel yapılan balmumu heykeli hakkında da duygularını dile getiren Boz,'Figürü birebir yaptılar, boyum o kadar… Bu teklif geldiğinde bir garip hissetim kendimi. Çünkü figürün açılış gününde inanamadım. Benimle görüştüler, yapım aşaması başladı. ‘Nerede duracak, figür?’ dedim. ‘Beyonce, Mazhar-Fuat-Özkan onların yanında duracak’ dediler. Ben de ‘benimki bodrumda dursun’ dedim. (Gülüyor) Kıyafetleri ben verdim. Konserimde giydiğim kıyafetler çok güzel yapmışlar. Teşekkür ederim.' açıklamasını yaptı.

FISTIKLI SARMA BAKLAVA | MUCİZE LEZZETLER

Fıstıklı Sarma Baklava | Mucize LezzetlerMucize Lezzetler'in bugünkü menüsünde Fıstıklı Sarma Baklava var! Gülçin Çavdarcı'nın enfes tarifi ile sizlerle... (Sponsorlu İçerik)
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle