GeriMagazin Murat Boz ile Aslı Enver ne zaman evleniyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Murat Boz ile Aslı Enver ne zaman evleniyor?

Murat Boz ile Aslı Enver ne zaman evleniyor?

Bir süredir romantik bir aşk yaşayan Murat Boz ve Aslı Enver’in düğün tarihleri belli oldu. Mutlu aşklarını evlilik ile taçlandırmak isteyen çiftin, Haziran ayında dünya evine girmeye hazırlandığı iddia ediliyor. Detaylar haberimizde…

Oyuncu Aslı Enver geçen yaz rol aldığı ‘Kardeşim Benim’ filminde popçu Murat Boz ile oynamıştı. Set çekimlerinde başlayan arkadaşlık, kısa sürede aşka dönüştü.

Murat Boz ile Aslı Enver birlikte olduklarını 1.5 ay önce Instagram’dan ilan etti. Kısa bir süre önce Yeniköy’den bir ev tuttular.Murat Boz dekorasyon için 100 bin TL masraf yapıp eşyalarını A’dan Z’ye değiştirdi. Aslı Enver de 1 hafta önce sevgilisinin yanına taşındı. Çift şimdi de evlilik kararı aldı. Düğünün Haziran ayının ilk haftasında yapılacağı konuşuluyor.

Murat Boz ve Aslı Enver’in aileleri düğün yeri ve tarihine karar vermek için önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Haziran ayında evlenmeyi düşünen çift ailelerinden de onay alacak. Aslı Enver 3 yıl evli kaldığı oyuncu Birkan Sokullu ile geçen Ağustos’da boşanmıştı. Murat Boz ise 8 yıl birlikte olduğu Eliz Sakuçoğlu ile 2008′de Almanya’da nikah masasına oturup 2012′de Diyarbakır-Hazo’da boşanmıştı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle