GeriMagazin Mucize çocuklar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mucize çocuklar

Mucize çocuklar

Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi “Mucize 2 Aşk”ta 147 Down sendromlu çocuğa rol verdi: “Onların sayesinde setimiz eğlenceli bir ortama dönüştü.”

CANLA BAŞLA ÇALIŞTILAR

Mahsun Kırmızıgül, “Mucize Aşk”ın devamı niteliğinde çektiği “Mucize 2 Aşk”ta çok özel bir kadro kurdu. Filmde Down sendromlu çocuklar da rol aldı: “Ulusal Down Sendromu Derneği’ne ulaştık. Yöneticilerden çocuklara ve ailelerine kadar hepsi canla başla çalıştı. 23 ilden 147 Down sendromlu çocuğumuz, projemizde rol üstlendi.”

Mucize çocuklar

ÇİKOLATAYI HAK ETTİK

Sanatçı, çocuklar sayesinde setin eğlenceli bir ortama dönüştüğünü söyledi: “Bütün oyuncularımız, onların sayesinde güzel vakit geçirdi ve çok mutlu oldular. Bir sahnenin sonunda çocukların ‘Bir çikolatayı hak ettik değil mi?’ diye sormaları, sette kahkaha tufanına yol açtı. Derneğimize, çocuklarımıza ve ailelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”

Mucize çocuklar

Mucize çocuklar

 
   

Konut sigortaları evimizi, ailemizi ve geleceğimizi nasıl güvence altına alıyor? Kendimizi ve ailemizi en güvende hissettiğimiz evlerimiz aynı zamanda sel, yangın, hırsızlık, deprem gibi birçok temek risk ile karşı karşıya...Biz de konut sigortaları ile hem evimizi hem de ailemizi korumak ve güvence altına almak istiyoruz. Ancak konut sigortaları söz konusuolduğunda herkesin aklına onlarca soru geliyor. Konut sigortalarının hiç bilinmeyen kapsam ve paketlerini, DASK ile arasındaki farkları ve merak edilen tüm detayları Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ersin Özoğuz ile konuştuk. (Sponsorlu içerik) 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle