GeriMagazin Monaco’yu şıkıdım şıkıdım oynattı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Monaco’yu şıkıdım şıkıdım oynattı

Monaco’yu şıkıdım şıkıdım oynattı
refid:27065720-spot ilişkili resim dosyası

Fransız Riviera’sının gözdesi Monaco’nun Monte Carlo şehrinde, geçen hafta sonu Tarkan turizmi yaşandı.

Monaco Prensi II. Albert’in sahibi olduğu Monte Carlo La Société des Bains de Mer (SBM) şirketi tarafından bu yıl 40’ıncısı düzenlenen Monte Carlo Summer Festival’in 22 Ağustos’taki kapanış konserinde Tarkan sahneye çıktı.
Bugüne kadar Elton John, Rihanna, Kylie Minogue, Julio Iglesias ve Celine Dion gibi dünyaca ünlü isimleri ağırlayan 850 kişilik (Salles des Etoiles) Yıldızlar Salonu’ndaki konserine “Firuze”yle başlayan Tarkan, 1,5 saat boyunca “Şımarık”, “Unutmamalı”, “Acımayacak” ve “Sevdanın Son Vuruşu”nun da yer aldığı toplam 20 şarkıyla geceye damgasını vurdu.
Neslihan-Yalçın Sabancı, Revna Demirören, Siren Ertan-Gökhan Çarmıklı, Dilek Hanif, Berrin-Olgun Zorlu, Sema Basa ve Berrin Okçu’nun da aralarında olduğu Türk iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri Tarkan’ı izlemek için Monte Carlo’ya akın ederken, Avrupalı, Rus, Azeri ve Ortadoğulu hayranları da şarkılara dans ederek eşlik etti.

Resimaltı:

Buddha Bar’ın DJ’i Papa, sık sık Orhan Gencebay’ın “Batsın Bu Dünya” adlı şarkısını çaldı.


Resimaltı:

Tarkan’ı izlemeye gelenler arasında yer alan dünyaca ünlü yıldız Victoria Silvstedt ile hatıra fotoğrafı çektirdim


Resimaltı:
40 yıldır düzenlenen ve dünyaca ünlü yıldızların sahneye çıktığı “Monte Carlo Summer Festival”, bu yıl ilk kez bir Türk sanatçıyı ağırlarken, hayranları Tarkan posterleri önünde poz verdi.

Monaco’da Tarkan turizmi

220 Euro’dan satışa sunulan biletlerin günler öncesinden tükendiği konser için Monte Carlo’ya gelen Tarkan hayranları yüzünden Hotel de Paris, Hotel Hermitage ve Monte Carlo Bay Hotel’de yer bulmak zorlaştı. Şehrin popüler yeme, içme ve eğlence adreslerinden Jimmy’z ve Buddha Bar sık sık Türkçe müzikler çaldı.

Monte Carlo La Societe des Bains de Mer (SBM) şirketinin Türkiye ve Ortadoğu Temsilcisi Hülya Biren, Monte Carlo Summer Festival kapsamındaki konserler arasında, Tarkan’ın izleyici ve konaklama rekoru kırdığını söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle