GeriMagazin Moda kurbanı Melisa Şensolsun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Moda kurbanı Melisa Şensolsun

Moda kurbanı Melisa Şensolsun

Bu kışın hakimi “çirkin jean’ler”. Melisa Şenolsun da ‘trendy’ olmak adına bu akımın kurbanı olmuş.

Enteresandır, insanı olduğundan çok daha kilolu ve şekilsiz gösteren ne kadar jean varsa vitrinlerde...
“Mom” yani “anne” şalvar ve havuç model pantolonlar, bu çirkinlik akımının en öne çıkan modellerinden...
İster inanın ister inanmayın, Melisa Şenolsun’un üzerindeki jean pantolon da inanılmaz derecede revaçta.
Ortası olabildiğine bol, aşağı doğru daralan ve paçaları kıvrılmış bu model, trendy olmakla beraber, zapzayıf olan oyuncuyu bile şekilsiz göstermeyi başarıyor.
Şenolsun’un üzerindeki garip göbek dekolteli gömlek de “Hayır, ben zayıfım” diye haykırma gayreti. Haklı bir isyan.
Gömleğin botlarla paslaşan rengi ve aksesuvarları güzel olmakla birlikte, “Galaya da böyle mi gidilir” sorusunu akıldan silemiyor.

Moda kurbanı Melisa Şensolsun

 
   

Vakıf Emeklilik’ten “Tatlı Fonlar”Vakıf Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne olan ilgiyi artırmak ve BES fonlarını daha anlaşılır hale getirmek için “Tatlı Fonlar” Projesini hayata geçirdi. Projenin; birikim ve BES’e dair kavramlardaki bilinirliği arttırmasının yanı sıra Türkiye’de finansal okuryazarlık sürecine de katkı sağlaması bekleniyor.Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü şirketi Vakıf Emeklilik, sektörde yeni bir farkındalık projesine imza atarak, finansal okuryazarlığa katkı sağlayacak olan Tatlı Fonlar Projesi’ni hayata geçirdi. Vakıf Emeklilik, Türkiye’de BES’e olan ilgiyi artırmak, tüm BES katılımcılarının emeklilik fonları ile içeriklerinde yer alan piyasa enstrümanlarını basit biçimde kavrayabilmelerini sağlamak adına Türk ve Dünya mutfağının en beğenilen tatlılarından ilham alarak “Tatlı Fonlar” Projesini hazırladı. Katılım, Katkı ve Faizli seçenekleri altında içlerinde birçok finansal enstrümanı bulunduran 16 adet fonu müşterilerine sunan Vakıf Emeklilik, dövize endeksli fonlardan; hisse, altın ve kira sertifikası gibi birçok opsiyonu barındıran fonlara varıncaya dek geniş bir portföyü; tulumba, aşure, revani, şöbiyet, mozaik pasta gibi tatlı isimleriyle eşleştirdi. Proje, Mutfak Sanatları Akademisi’nde influencer’ların katılımıyla Gastronomi Yazarı Sahrap Soysal eşliğinde faizsiz fonlara karşılık gelen aşure yapılarak anlatıldı. (Sponsorlu içerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle