GeriMagazin Metin Şentürk: Müslüm Gürses'e yakın olmak istiyorum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Metin Şentürk: Müslüm Gürses'e yakın olmak istiyorum

Metin Şentürk: Müslüm Gürses'e yakın olmak istiyorum

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Metin Şentürk oldu. 30'uncu sanat yılını kutlayan Metin Şentürk, iddialı açıklamalarda bulundu.

Müslüm Gürses’e Yakın Olmak İstiyorum

Müslüm Gürses’i çok sevdiğini ve öldüğünde ona yakın olmak istediğini söyleyen Metin Şentürk “ Müslüm Gürses çok sevdiğim bir insandı ve bende yeri başkaydı. Öldükten sonrada ona yakın bir yerde olmak istiyorum” dedi.

Hikayemin Kahramanıyım
Kendisiyle barışık bir insan olduğunu ve isyan etmediğini söyleyen Metin Şentürk “ Hayatta bir dakika öncesine gidemiyorsun ve sonrasını bilemiyorsun. Bu yüzden isyan etmenin bir şeye faydası yok. Ondan dolayı kendimle barışığım ve hikayemin kahramanıyım” dedi.

Yeni Rekor Denemesi
Yıllar önce kırdığı hız rekorunu başkasına kaptıran ve yeni bir rekor için hazırlandığını söyleyen Metin Şentürk “ Yıllar önce kırdığım hız rekorunu başka birsi geçti. Şimdi yeniden hazırlanıyorum. Biraz maliyetli bir iş bu ama kimsenin kıramayacağı bir rekor kıracağım” dedi.

Aşk Beni Aptallaştırıyor
Aşkın en zeki insanı bile aptallaştırdığını söyleyen Metin Şentürk “ Aşk en zeki insanı bile aptallaştırıyor. Aşk bende de öyle bir etkiye sahip. Aşık olduğumda aklım tatile çıkıyor ve akıl aşkın tabiatına aykırı” diye konuştu.

Oturduğum Eve Annemin Adını Verdim
Şuan oturduğu evde 27 yıl önce kiracı olduğunu söyleyen Metin Şentürk “ Ben bu evde 27 yıl önce kiracıydım. Bu evi satın aldım ve yeniden yaptırdım. Şuan annemin adını da evin üzerine yazdırdım. Bende yeri başka” diye konuştu.

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle