GeriMagazin Metin Hara kimdir, kaç yaşındadır? Adriana Lima ve Metin Hara sevgili mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Metin Hara kimdir, kaç yaşındadır? Adriana Lima ve Metin Hara sevgili mi?

Metin Hara kimdir, kaç yaşındadır? Adriana Lima ve Metin Hara sevgili mi?

Metin Hara ve Adriana Lima sevgili mi soruları milyonlarca vatandaş tarafından magazin gündeminin odak sorusu olmuş durumda. Televizyondan ve internetten yayınlanan bilgilerle birlikte Türk yazar Metin Hara'nın, dünyaca ünlü model Adriana Lima ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Metin Hara'nın Adriana Lima aşk yaşıyor olmasının ardından Metin Hara'nın kim olduğuyla ilgili araştırmalar vatandaşlar tarafından oldukça çoğaldı. Metin Hara'nın özel yaşamı ve kariyeri merak edildi. Peki, Metin Hara kimdir, kaç yaşındadır?

Metin Hara, Adriana Lima ile ilişki yaşadığı konusunun gündeme gelmesinin ardından araştırılmaya başlanan isimler arasında yer aldı. Dünyaca ünlü manken Adriana Lima ile yakın temas halinde görüntülenen Metin Hara, birçok vatandaşın merak konusu oldu. Peki, Metin Hara kimdir, kaç yaşındadır? Adriana Lima ile arasında aşk ilişkisi bulunuyor mu? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

14 Haziran 1982 tarihinde, İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra, orta ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine gitmiştir. Üsküdar Amerikan Koleji'ni bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Üniversite hayatı boyunca geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna başlamış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım mecralarında yer almıştır.

kendini geliştirdikten sonra son 5 senedir profesyonel anlamda enerji ile tedavi çalışmaları yapmaya başladı. İnsan sağlığına olan "bütüncül" yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı "tıbben imkansız" sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırdı. Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren ve bu bakış açısını, tekniklerini 10000'den fazla insanla paylaşan Metin birçok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara seslendi.

2000 yılından itibaren insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için ağır hastalıkları olan insanlara seminerler ve bireysel seanslar yapmaya başlamıştır. 2007 yılında ''Dinle Neyden'' adlı filmin başrol oyuncularından biri olarak 2008'de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülüne layık görülmüştür.

2008 yılında "Trusthuman- İnsanagüven" projesini hayata geçiren Metin "Başka Bir Dünya Mümkün" felsefesiyle bireysel seanslar ve toplu seminerlerle insanların hayatına dokunmaya devam etmiştir.

2014 yılında ''Aşkın İstilası'' 3'lemesinin 1. kitabı olan "Yol" kitabı, sadece ilk 3 ayda 100.000'in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmıştır. Her dokunduğu hayat için ağaç diken, yunus evlat edinen, hapishanelere, yetimhanelere,huzurevlerine yaptığı ziyaret ve yardımlarla dikkat çekmiştir. Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Metin, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle